Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Recept na lásku, aneb jak přesvědčit muže, že jste ta pravá

Recept na lásku, aneb jak přesvědčit muže, že jste ta pravá

Určitě si každá z vás jednou řekla, co jsem udělala špatně, že mě odmítl. Já si myslela, že si rozumíme. Omyl, spousta z vás vidí první signál a už si plánuje budoucnost. Udělala jsem průzkum a tady je recept na lásku.

Seznámení

Buďte milá a usměvavá. Nemluvte o svých problémech, muži se leknou a utečou, protože si myslí, že si neumíte užívat života. Buďte k němu upřímná. Nedávejte najevo, že se vám líbí, myslím tim nedávat mu najevo, že je hezký. Zkuste třeba: tady něco příjemně voní a nasajte vůni. Vyměňte si telefoní čísla a poděkujte mu za milé seznámení. Pusou na tvář nic nezkazíte a jeho tím překvapíte, že nejste hned hrr.

Čekání na telefon

 V žádném případě nevolejte první, bude si myslet, že ho uháníte. Pokud se do týdne neozve, zkuste mu napsat krátkou sms tipu: KAM SE ZTRATIL MŮJ SPOLEČNÍK Z MINULÉHO VEČERA? Pokud se ozve zabralo to, pokud ne chtěl jen sex a při minulém večeru zjistil, že nejste jednoduchá kořist. A vy můžete spokojeně žít dál, že jste nenaletěla a nebudete se muset trápit špatným svědomím, co jste udělala špatně.

1.Rande
Na prvním rande byste měla být přirozená, nepřehánět to zbytečně s líčidly. Jen lehce někde zakrýt červený pupínek a pužít jen řasenku a lesk. Oblečte se pohodlně, ale ne vyzývavě. Myslel by si, že ho chcete svést a bral by vás jako kamarádku se kterou se múže občas pobavit. Na prvním rande nemluvte o vašich ex-přítelech, odradilo by ho to. protože by si myslel, že ještě nemáte vyřešenou svoji minulost. Spíše zajímejte o něho. Co má rád, co ho baví atd. Pokud sám zavede téma na vaše ex, zkouší vás. Místo dlouhého monologu jak jste strasně nešťastná, že vás všichni muži zklamali, řakněte škoda o tom mluvit a oplaťte mu to stejnou otázkou na jeho ex. Když bude mluvit, alespoň ho poznáte. Pozor jestli bude mluvit pořád o té jedné, tak on nemá vyřešenou minulost a věřte, že kdyby mu jeho ex oznámila, že ho hce zpět, vrátí se k ní a vy budete mít oči pro pláč. Proto na tyto tipu chlapů spíše opatrně a více ho poznejte.

Při placení trvejte, že si to zaplatíte sama, ať si nemyslí, že jste jen na prachy. Pokud to i přesto zaplatí, poděkujte mu a řekněte, že to nemáte ve zvyku, aby za vás muž platil. Hlavně hned s ním neskákejte do postele. Chlap je dobyvatel a kdyby jste se hned s ním vyspala, neměl by co už dobývat a omrzela byste ho.

Místo líbání mu dejte jen letmý polibek na rty a řekněte, tak to ty jsi ten večer tak hezky voněl. Tím mu dáte najevo, že nemyslíte jen na sebe a že si pamatujete maličkosti.

Další rande

 S milováním si dejte na čas. Bude spokojený, že má stále co objevovat a dobývat vás. Samozřejmně mu na dalších randech dovolujte kousek po kousku více, aby jste ho zase neodradila, protože jste nedobytná. Až si budete doopravdy jistá, že vás má rád a že vás nechce jen do postele, tak si vyplňte vaše vzájemné přání. Uvidíte, že to bude krásnější a intenzivnější, než kdyby jste na to vlítly na prvním rande.

Ještě jedna rada pro vás. Buďte ve vztahu iniciativní a ne ta, že budete chodit jen tam kam vás vezme váš přítel, taky ho překvapte a vymyslete plán na společné odpoledne. Postupem času zjistíte co váš miláček má rád. Může mít třeba rád projíždky na kole, ale vám to nic moc neříká. Udělejte mu radost a spojte příjemné s užitečným. Nemusíte šlapat přece stovky kilometrů, stačí vše vzít do vlaku, vystoupit o zastávku blíže a těch 5 kilometrů už jistě zvládnete. Za prvé udělate mu radost a za druhé uděláte si něco pro své zdraví:)

Publikováno: 17. 9. 2012 08:50 Nahlásit obsah