Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Rimming - staronová sexuální praktika?

Rimming - staronová sexuální praktika? Zdroj: Shutterstock.com

Setkali jste se už s pojmem rimming? Možná jste o něm ještě neslyšeli, ale pravděpodobně jste ho už prováděli v praxi. Jedná se o sexuální techniku, která nejspíše není vhodná pro všechny. I přesto ji spoustu heterosexuálních i homosexuálních párů pravidelně praktikuje. Jen se o tom moc nemluví. Že by to byla staronová sexuální praktika?

Co to znamená?

Rimming, neboli anilingus či anilinctus, je sexuální praktika spočívající ve stimulování análního otvoru jazykem. Jedná se v podstatě o orálně-anální uspokojování, které spadá taktéž ke skupině bizarr, jelikož vyžaduje o něco více povolnosti a otevřenosti k sexu než klasické milování. 

Zdroj: Shutterstock.com

Co spadá pod tuto techniku?

Co si ale pod orálně-análním stimulováním rekta představit? Do rimmingu se zahrnují veškeré techniky obsahující dráždění, líbání, lízání a zasunování špičky jazyka do konečníku a taktéž jemné i drsnější laskání půlek. Rozkoš z anilingu vzniká zejména díky množství nervových zakončení v oblasti análního svěrače…i když pro někoho může být vzrušivá už jen představa, že dělá něco nového a v sexu neokoukaného.

Další milostné techniky: Líbil se vašemu partnerovi rimming? Dalším krokem může být jeho bod G. Vyzkoušejte masáž prostaty! Mimo sexuálního vzrušení přináší mužům pomoc při problémech se zbytnělou prostatou.

Jen pro homosexuály?

Rimming je mylně považován za čistě homosexuální praktiku. Ovšem nenechte se zmást. Toto uspokojování si můžete užít i v heterosexuálním soužití – spousta párů totiž praktikuje rimming jako netypickou předehru a některým to dokonce stačí k dosažení plného orgasmu. Tak proč si neosvěžit zajeté stereotypy?

Zdroj: Shutterstock.com

Jak na to?

Existují dva typy rimmingu – aktivní a pasivní. Jestliže se ze začátku této poněkud kontroverzní techniky bojíte, zkuste být nejprve pasivní a pořádně na partnera či partnerku vystrčte pozadí. Tím si vyzkoušíte, zda se vám to vůbec líbí. Někdo má naopak raději pouze aktivní přístup. Záleží na domluvě partnerů. Pokud se rozhodnete pro oboustranně aktivní rimming, nejlepší polohou je poloha 69, kdy má každý z partnerů snadný přístup ke konečníku. Dále se fantazii meze nekladou. Přečtěte si další tipy jak na rimming! Jaké polohy mimo 69 jsou vhodné a jak přesvědčit svou polovičku k této erotické technice?

U této techniky, více než u ostatních, je důležitá bezvadně a bezchybně provedená tělesná hygiena. Bez toho to prostě nejde. Jen si představte, co přesně vlastně olizujete a líbáte. Samozřejmě i zde platí pravidlo, že vás do toho nikdo nesmí nutit. Jak už bylo zmíněno výše, rimming není pro každého, ale jistě si našel a ještě najde spoustu příznivců.

Autor:
Publikováno: 18. 8. 2020 13:34 Nahlásit obsah