Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Sexy SMS zprávy: jak na ně, aby vydráždily přítele k nepříčetnosti?

Sexy SMS zprávy: jak na ně, aby vydráždily přítele k nepříčetnosti?

Udržovat ve vztahu vášeň a sexualitu je nezbytné. Kdybyste měla pocit, že už vše nefunguje tak, jako ze začátku vztahu, je nejvyšší čas zase rozdmýchat vzrušení jeden z druhého. A dobrým způsobem je ho nažhavit pomocí sms.

Dráždivé zprávy plné erotiky a smyslnost vašeho přítele vydráždí a nebude myslet na nic jiného, než se dostat rychle k vám. A jak chlapa navnadit k tomu, aby byl vaším bezmezným obdivovatelem a už se nemohl dočkat vašeho příchodu?

Když chcete poslat svůdnou sms vašemu příteli, milenci nebo kamarádovi, na kterého máte už dlouho zálusk, buďte přirozená. Jestliže do ní napíšete věci, které pak ale nebudete chtít vyplnit, bude váš vyvolený jenom marně nabuzen.

Samozřejmě, že můžete napsat zprávu typu: „Dneska večer si to rozdáme a bude to žhavý,“ tímto tónem však přítel ví naprosto přesně, co se stane. Nenecháváte mu prostor pro fantazii a nemůže si lámat hlavu nad tím, co pro něj zase chystáte. Ztratili jste tím všechno sexuální dobrodružství.

Jestliže chcete partnera opravdu nabudit, musíte ho vtáhnout do děje a vzrušovat ho postupně. Nejlepší je začít pomalu a hravě. Přidávat postupně na intenzitě, až to dotyčný samým vzrušením nebude moct vydržet.

Neodhalujte však všechna esa v rukávu příliš rychle, protože si přece chcete zachovat tajemnou tvář a být neustále zahalena rouškou temna, kterou sundáte spolu s vaším oblečením až večer. Během celého dne budete odhazovat pouze malé, ale významné, doplňky, které rozpálí chlapa do běla.

A jak začít? Dáme vám inspiraci, jak by taková sexy konverzace mohla vypadat:

#1 Měla jsem včera v noci vášnivý sen  ty jsi byl ve mně… tedy v něm.

#2 Je mi taková zima, i když jsem pod dekou. Asi si budu muset obléct nějaké oblečení.

#3 Co bys se mou dělal, kdybys byl teď u mě?

#4 Dívám se na hračky pro dospělé na internetu.

#5 Co máš právě na sobě?

#6 Tipneš si barvu mého spodního prádla?

#7 Moje nohy tě postrádají mezi nimi.

#8 Právě jsem si koupila nové spodní prádlo a nemůžu se dočkat, až ti ho ukážu.

#9 Kdybych teď byla u tebe, kde by ses mě chtěl dotýkat?

#10 Právě sleduju porno.

#11 Snažím se usnout, ale nemohu se ubránit představě, co bys se mnou dělal, kdybys byl právě teď u mě.

#12 Co bys se mnou po zítřejším rande chtěl dělat?

Jakmile použijete některou z těchto frází, vaše konverzace se stočí sexuchtivým směrem. Vše, co potom musíte dělat, je udržovat nastolený tón a užívat si, jak směr vaší konverzace plyne. Nakonec budete oba tak nažhavení, že už si budete přát, abyste se konečně zase viděli.  

Autor:
Publikováno: 15. 3. 2013 00:00 Nahlásit obsah