Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Signály, které jsou předzvěstí nezapomenutelného milování

Signály, které jsou předzvěstí nezapomenutelného milování Zdroj: Shutterstock.com

Když potkáte muže, který vás zaujme, jistě přemýšlíte, zda by nestál za hřích. Ne všichni muži ale umějí ženu potěšit a sex s nimi je spíše trapnou ukázkou sobeckosti a z vaší strany předstíraným uspokojením.

Jen opravdový muž, kterému na ženě záleží, myslí především na to, aby potěšil nejenom sebe ale hlavně partnerku, protože teprve potom je to pro oba ten nezapomenutelný akt. A jak poznáte, jestli muž, který vás zaujal, splní vaše představy nejbáječnějšího sexu? Tyto signály vám napoví.

Zapomínáte být obezřetná

Většinou si rozmyslíte, než někomu otevřete svou mysl, svá tajemství si střežíte, hlavně prožité trapné situace. Ale jakmile potkáte muže, který vám učaroval, zjistíte, že mu zcela odhalujete své nitro a povídáte mu věci, které jste neřekla ani své nejlepší kamarádce. Cítíte se v jeho přítomnosti uvolněně, žádná přetvářka, tak to je signál toho, že stejně uvolněná budete i v posteli.

Podvědomě měníte hlas

Vaše tělo je vždy kousek před vámi v úsudku o správnosti  objektu vašeho zájmu. Aniž si to uvědomujete, změní se tón vašeho hlasu, ať už hlubší nebo vyšší, a právě to signalizuje vaše vzrušení. Je to známka toho, že prahnete po pohlazení, důvěrnostech a hlavně po sexu.

Zdroj: Shutterstock.com

Nemůžete od něj odtrhnout oči

Říká se, že oči jsou okna do duše. Pokud nemůžete přestat sledovat vašeho prince a i ve chvílích běžné konverzace si stále hledíte do očí, aniž by jeden z vás uhnul pohledem, tak to máte vyhráno, protože rozšířené zorničky napovídají, že vaše spojení bude hlubší a intenzivnější, než jste čekala.

Jemné doteky

Pokud vás rozechvívá jeho letmý dotek, naskakuje vám husí kůže, nemůžete dýchat a máte pocit, že vás kůže v místě, kde se vás dotknul, pálí, tak to počkejte, až budete sami v ložnici. Jeho něžná gesta se změní a vy zažijete při jeho pevném sevření opravdový zázrak, protože vaše tělo nebude chtít být trpělivé a bude se dožadovat uvolnění.

Takže dámy, pokud vaši vyvolení ve vás probouzejí tyto signály, tak neváhejte ani minutu - uchopte šanci pevně a už ji nepouštějte.

Autor:
Publikováno: 31. 7. 2018 09:45 Nahlásit obsah