Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Sklouzla jsem do milování po telefonu

Sklouzla jsem do milování po telefonu

Sex po telefonu, zkoušela jste to už někdy? A ruku na srdce... Které z vás se to líbilo, nebo jste si třeba hned řekla, že jste ve svých sexuálních fantaziích opravdu dobrá? Přinášíme vám rozhovor s telefonní operátorkou renomované erotické linky, která bez přetvářky hovoří o zákulisí této profese a zodpovídá naše otázky...

Jak jste se k erotické lince dostala?

Když jsem po infarktu myokardu hledala nové uplatnění. Původní profesí jsem zdravotní sestra a inzerát, který hledal mladé ženy se zájmem o sex a erotiku po telefonu, mě zaujal.

Fakt vás lákalo zaklepat na dveře u takové firmy?

Asi to způsobila ta neobvyklost. Něco jsem znala z literatury, něco z filmu a měla jsem osobní zkušenost s tímto způsobem milostné komunikace. Můj partner ode mě bydlel sto kilometrů a nedostatek času k setkávání nás přivedl k delším telefonickým hovorům. A protože jsme oba věděli, o čem mluvíme, stávalo se, že jsme sklouzli do milování po telefonu.

Ale co při milování s někým neznámým, ke komu nemáte vztah?

Bylo to zvláštní. V jedné ruce sluchátko, na druhém konci úplně cizí muž, v druhé ruce papír s návodem, tedy s výčtem výrazů, které jsou vhodné nebo doporučené… Papír jsem stejně brzy zahodila, musí to být spontánní. Jsem docela upovídaná ženská, takže mi to šlo samo. Nedělá mi problém komunikovat s kýmkoli a v podstatě o čemkoli, tedy kromě fotbalu a aut, těm nerozumím.

Víte, co vlastně jste?

Když se nás jednou ptali, jak bychom se nazvaly, odpověděla jsem: obchodnice s deštěm. Každý ode mě uslyší vše, co slyšet potřebuje, co slyšet chce.

Vy poznáte, co si kdo žádá?

Myslím, že mám docela dobrou intuici, a pokud se zrovna netrefím, poví mi to volající sám. Nakonec většinou on sám mi říká, s jakými představami vytáčí mé číslo, a pokud to neví přesně, najdeme společně nějakou cestu.

Kdy muži nejvíce telefonují?

V noci. Ale první špička je kolem osmé a deváté ranní, další následuje kolem poledne, což jsou ti, kteří jsou dřív doma než manželka, případně manželka už odešla a oni ještě ne. Poté je čas zvědavých dětiček, které utrácejí rodičům těžce vydělané peníze, s těmi ale hovory ukončujeme rychle. Děti volají odpoledne nebo ráno, když odejdou rodiče dřív do práce. Správná špička přichází kolem šesté večer a její vrchol bývá mezi desátou večerní až třetí hodinou ranní.

Poté je už klid?

Kolem půl páté přichází ranní erekce, ale tahle špička je malá.

Volají muži v některé dny víc?

O svátcích ti volají víc osamělí. Sloužila jsem na Silvestra a za celou noc jsem nezavřela pusu. A kdykoli volají také štamgasti, které každá z nás má. Víte, kolik lidí je osamělých? Na těchto linkách se vždycky najde někdo, kdo je ochoten poslouchat, ochoten s kýmkoli mluvit a samozřejmě slíznout třeba i agresi, která vždycky v někom dřímá. Muži zavolají jen proto, aby si na nás vylili zlost, protože na manželku si nedovolí, na šéfa nemůžou, tak na koho jiného? Utratí firmě spoustu peněz za to, že sprostě nadávají operátorkám erotických linek.

Vracíte jim to?

Proč? Navíc jsem člověk neagresivní. Řádově jich je do deseti procent ze všech volajících. Volá také spousta zvědavců, kteří jsou překvapení, že s nimi „nemluví“ automat. Překvapí je, že hovoří s živou dívkou, které můžou říct spoustu věcí. Operátorky jsou různých profesí, vzdělání i různého věku, takže si vybere každý.

Avšak svá jména jim neříkáte?

Říkáme jen pracovní jména, chráníme si tím soukromí i své bezpečí. Volající většinou zajímá jak vypadáme, odkud jsme a co děláme zrovna v tom okamžiku, kdy s námi hovoří.

Říkáte pravdu?

Taková příhodná odpověď zní, že sedím v pohodlném křesle a čekám, až mi zavolá příjemný muž. Nohy mívám většinou na stole a jednu ruku volnou, tedy k dispozici.

Kde přitom opravdu jste?

Nejčastěji jsme čtyři v jedné místnosti, ale večer je možno telefonovat i z domova, telefonující a operátorky mohou mít lepší vzájemný pocit pohody. Ti, kteří volají častěji, mohou mít operátorkou už intimnější vztah a nezřídka si myslí, že ji vlastní. Krásně se zamilovávají a krásně jim to spolu jde.

Co když se do neznámého volajícího zamiluje operátorka?

Představte si, že je to docela normální ženská a na druhé straně se ozve člověk, který má příjemný hlas, příjemný projev a prožívá milování stejně jako vy. Najednou nejsou otázky typu: „A jak by sis to přál?“ vůbec potřeba, vzniká dialog. Nikdy by to ale nemělo jít mimo telefonní linky.

Lze se vznikajícímu vztahu bránit?

Jednak je to zakázané, především ale velmi zrádné a nebezpečné. Život bývá jiný, a jestliže nám to spolu po telefonu jde hezky, v reálu to tak být vůbec nemusí.

Je lepší ponechat tyto vztahy na telefonu?

Rozhodně, já alespoň si takové vztahy hýčkám. Mám několik volajících, které mám ráda a u nichž tuším, že oni mě taky, protože by jinak nevolali a neptali se, kdy tady zase budu. Pro mě je to balzám, ukájí to moji ješitnost, protože je krásné a lichotivé, když vás někdo chce.

Možná vás někteří i potřebují…

Každý z nás čas od času potřebuje někoho, kdo je ochoten naslouchat a na lince je důležité pochopit jejich zvláštnosti v této oblasti. Erotika je ohromně pestrá, každý má jiné potřeby a dokonce ne každý je sám sobě dokáže přiznat. A najednou je na druhém konci linky někdo, kdo se neošklíbá a neříká: „Fuj, ty čuňáku!“. Naopak řekne, že to má taky ráda, a to si potom neumíte ani představit, kde všude to může skončit.

Kde všude?

Jeden z volajících například je fetišista, který v okamžiku vyvrcholení potřebuje čichat dámské kalhotky. Ovšem i u sluchátka, takže to potřebuje alespoň slyšet. On ví, že já vytuším kdy je vhodná chvíle a řeknu: „Právě sahám pod peřinu, svlékám si je a podávám ti je…“ A je to právě tam, kde to má být.

Je účelem, aby hovor trval co nejdéle?

Ano, to je byznys, ale na druhou stranu, vy byste to chtěla mít po minutě?

Jaký průběh mají nejkratší hovory?

Takovým mužům říkám, že přichází s palcem na dírce. Obvykle vykřiknou: „Rychle mi něco řekni… Už je to!“ Stává se to těm, kteří našli telefonní číslo na poslední straně erotického časopisu, nebo se snaží za každou cenu ušetřit, proto chtějí být struční.

V čem vidíte smysl své práce?

Pominu-li plat, je to pro mnoho lidí jediná realizace v této oblasti. Ať jsou osamělí nebo žijí v nefunkčním partnerském vztahu, či mají problémy v intimní sféře. Pro takové jsme opravdu jedinými ženami, které s nimi tuto erotiku konzumují.

Připadá vám milování po telefonu vzrušivé?

Někdy zatraceně. Nikdy jsem nikoho nepřesvědčovala, ale vždycky to skončilo tak, jak mělo. Počínaje ukrajinským dělníkem a konče bankovním ředitelem.

Volající bývají pouze muži?

Zavolají i ženy, ale většina operátorek není schopna s nimi eroticky hovořit. Já jsem bisexuální, takže to zvládnu, nicméně po nich stejně vždy skočí vlčáci…

Jací vlčáci?

Muži, kteří jsou na linkách a poslouchají. Někdy jsou linky propojeny dohromady, takže všichni slyší všechny. Nebojte, žádná hrůza. Naopak může to být příjemný telefonní grupáč…

Publikováno: 8. 5. 2013 01:02 Nahlásit obsah