Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Tohle jsou zásadní věci, které chtějí muži při sexu!

Tohle jsou zásadní věci, které chtějí muži při sexu!

Možná žijete s pocitem, že muži při sexu nijak nároční nejsou. Ale opak je pravdou. Stejně jako vy máte své potřeby, i muži mají skryté touhy. A ty se mohou od těch ženských sakramentsky lišit. Takže, co tedy muži v posteli opravdu chtějí?

1. Orgasmus

Tak to je jasná věc. Vyvrcholení je pro ně jako ta nejsladší třešinka na dortu. Narozdíl od nás, žen, se muži svého vytouženého konce dočkají téměř vždy a právě proto to tak milují. Sami muži přiznávají, že se při tom skvěle uvolní a navíc je to pekelně vzrušující!

2. Vaše potěšení

Nic neudělá vašemu muži takovou radost, jako když vidí, že se vám sex s ním líbí a užíváte si ho. Pokud navíc dosáhnete orgasmu, připravíte mu nejen jedinečný zážitek ale dodáte mu notnou dávku sebevědomí.

3. Orální sex

V tomhle si muži jednoduše libují a nedají na to dopustit. Pokud mu tedy chcete připravit pořádně vzrušující předehru, vrhněte se na něj.

4. Aktivita na ženské straně

V posteli musíte jet na sto procent a žádné lelkování nepřichází v úvahu. I tak vypadají představy mužů o aktivitě jejich partnerek.

5. Dlouhé předehry? Ani náhodou!

Noční můrou pro většinu mužů jsou předehry, které trvají nekonečné hodiny. Oddalování rozkoše prostě není jejich styl a jestli toužíte po několikahodinovém mazlení, dejte si víc koleček. Vy jste spokojená a váš drahý taky.

Autor:
Publikováno: 20. 2. 2015 01:32 Nahlásit obsah
Témata: 18+ 18+ ženy Sex Muži Holky