Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Ty nejlepší erotické tipy všech dob

Ty nejlepší erotické tipy všech dob

Je váš sexuální život jeden velký stereotyp a nuda? Nebo zkrátka toužíte poznat nepoznané a dosáhnout absolutní slasti. Pak čtěte! Naše tipy vás zaručeně rozpálí a přivedou na sexuální vrchol.

Tyto triky se umístily v čele žebříčku vašich ložnicových zlepšováků:

1. Perličková koupel

Napijte se perlivé minerálky(šampaňského), ale nepolykejte. Vezměte do úst jedno partnerovo varle a nechte účinkovat bublinky. Pak udělejte totéž s druhým varletem. Buďte ale opatrná, protože každý hrubší dotek může působit partnerovi bolest.Zacházejte s varlaty jako s porcelánem.

2. Chytré véčko

Až do vás bude chtít partner proniknout, udělejte z ukazováčku a prostředníčku véčko a umístěte je podél vstupu do vagíny. Zajistíte tak, že penis okamžite vklouzne tam, kam má. Partner vaši pomoc určitě ocení, obzvlášť pokud už je tak vzrušený, že se nemůže dočkat, až bude uvnitř.

3. Vítězné vibrace

Až ho budete laskat ústy, mějte po ruce vibrátor. Když už bude váš drahý hodně vzrušený, přiložte mu vrnící hračku ke hrázi mezi varlaty a konečníkem.Začněte na nejnižší rychlosti a postupně ji zvyšujte. Tohle ještě nezažil! Orgasmus bude pro něj díky vibracím mnohonásobně slastnější.

4. Polštářová věž

Lehněte si na záda a podložte si pánev několika polštáři. Vaše jeskyňka se dostane přesně do toho správného úhlu, ve kterém dokáže penis pronikat nejhlouběji. Přítel vám navíc bude kořenem svého kopí dráždit váš spínač slasti. Totální blaho zaručeno!

5. Sólo pro klitoris

Lehněte si na záda, zvědněte nohy a položte chodidla partnerovi na ramena. Partner bude moct divoce pumpovat a vy si skvěle dosáhnete na poštěváček a pomůžete si k slasti sama.

6. Kovbojka v sedle

Jestli jste ráda nahoře, obraťte se k partnerovi zády a osedlejte si ho obráceně. Penis do vás bude pronikat obzvlášť hluboko a bude vám připadat větší. Pozn. Skvělá poloha, pokud máte partnera s titěrným přirozením.

7. Divoká kočka

Pomilujte se na všech čtyřech jako zvířata - je to poloha, ve které si skvěle naladíte bod G. Jesli chcete sexu dodat šťávu, řekněte partnerovi, aby do vás zezadu vstoupil a přestal se hýbat. Vy se na jeho ztopořené chloubě pohupujte dozadu a dopředu.

8. Svůdný klín

Partner se uvelebí na židli nebo na posteli a vy si na něj obkročmo nasednete. Budete tak kontrolovat rychlost a hloubku pronikání. Navíc si dosáhnete na klitoris, co víc si přát?

9. Křížem krážem

Lehněte si na záda a řekněte partnerovi, aby si klekl mezi vaše roztažená stehna a pronikl do vás. Pak zvedněte nohy, překřižte kotníky a opřete mu levé chodidlo o pravou stranu hrudníku a pravé o levou stranu  hrudníku. Vagína se zúží a pevně obemkne penis.

10. Slastné kruhy

Většina žen potvrzuje, že když do nich partner buší jako kladivo, mohou si o orgasmu nechat zdát. Lehněte si na záda a až do vás partner pronikne, chyťte ho za zadeček, aby nemohl pumpovat nahoru a dolů. Pak chtějte, aby ve vás penisem kroužil jako, když se míchá káva. Zasáhne tak každý milimetr bodu G!

Teď už to jen vyzkoušet :)

Publikováno: 20. 10. 2012 18:21 Nahlásit obsah