Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Typy mužů dle sexu: Bůh sexu nebo jenom obyčejný amatér?

Typy mužů dle sexu: Bůh sexu nebo jenom obyčejný amatér?

Jistě víte, že každý muž je v posteli jiný. Existuje totiž několik typů mužů. Někdo má větší sexuální apetit, někdo "to" naopak tak často nemusí. Věděli jste ale, že sexuální zkušenosti vám mnohdy napoví, zda máte co dočinění s amaterém nebo na vás doma čeká bůh sexu?

Ohebný extrémista

Do této kategorie řadíme všechny sportovně nadané jedince, kteří se nebojí využít své svaly a sílu v akci. Pokud ale na tom nejste s vaším vyvoleným fyzicky podobně, radíme vám vzít nohy na ramena a utíkat. Protože nohy za hlavou nebo další obdobně krkolomné pozice pro něj budou úplně normální. Jinak dobrá fyzička je pro sexuální hrátky určitě přínosná, takže až se bude partner poprvé svlékat, pořádně okoukněte jeho muskulaturu.

Flegmatický kliďas

Ne že by kliďasové neměli fantazii či vyhraněné názory, ale může to tak na vás díky jejich chování působit. Flegmatikům je totiž opravdu jedno, jestli si "to" odbydou v koupelně, v posteli či na kuchyňské lince. Vymýšlení nechají na vás a pak se rádi zúčastní samotného aktu. Nesmíte od nic ale čekat bujaré nadšení, když si objednáte obleček dominy. Bude se tvářit stejně jako při klasickém misionáři.


Nezkušený studentík

Mladí kluci sice moc zkušeností ještě nemají (pokud vůbec nějaké mají), ale vzhledem k jejich mládí jsou velmi energičtí, tvární a učenliví. Takže pokud jste na tom se zkušenostmi o něco lépe než partner, zkuste být trpělivá a můžete si ho "vychovat" dle svého gusta. A protože trpělivost růže přináší, určitě toho nebudete litovat.

Zacyklený orálista

Chápeme, že dobře odvedená práce ústy je pro muže velkolepým zážitkem, ale pořádné souloži se, dle nás, snad nevyrovná. Vždyť teprve splynutí těl dělá sex sexem. Jenže najdou se tací muži, kteří dávají orálnímu sexu přednost. Vždycky. A když už po nich žádáte starou dobrou klasiku, může to být vcelku problém. Takže pokud také nepreferujete uspokojování pouze ústy, raději ruce (nebo ústa?) rychle pryč.

 

Skotačivý divoch

Na první pohled se zdá jako nezkrotný sexuální přeborník, ale pozor, zdání občas klame. Skotačivý divoch se totiž do všeho, včetně sexu, vrhá po hlavě, přičemž kvantita může velmi často převažovat nad kvalitou. Bohužel tento typ mužů "může" i v pokročilejším věku, protože od čeho vynalezli Viagru, že? Jenže sexuální hrátky pak probíhají v neměném rytmu "bum, bum, bum" a čím víc, tím líp. Pokud máte u postele pelest, chraňte si hlavinky.

Nenasytný maniak

Mít více sexu je vždy lepší než nemít žádný. Ale jak se říká, všeho moc škodí. A u sexu to bohužel platí také. Naneštěstí mezi muži žijí i tací, kteří jsou sexem přímo posedlí. Satyrové, jak se odborně nazývají, musí mít sex několikrát denně, přes to prostě nejede vlak. A ano, je to nemoc, za kterou většinou nemůžou. Jenže kdo s takovými exempláři zvládne držet tempo? Možná tak nymfomanky.

 

Lenošivý pecivál

Někdy se do milování opravdu nechce a občas se musíme všichni přemáhat. Je toho moc v práci, v domácnosti, pořád někde lítáte a chodíte pozdě spát, to je známá věc. Jenže když se miláčkovi chce, jen když má náladu, což je opravdu zřídka, máte co dočinění s lenošivým peciválem. Tito muži sex prostě k životu nepotřebují, znají totiž spoustu jiných užitečných činností. Jenže kdyby byl každý jako oni, lidstvo během pár let vyhyne.

Autor:
Publikováno: 15. 8. 2014 15:11 Nahlásit obsah