Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Tyto potraviny fungují jako spolehlivé afrodiziakum. Chuť k sexu bude pak doslova neukojitelná!

Tyto potraviny fungují jako spolehlivé afrodiziakum. Chuť k sexu bude pak doslova neukojitelná!

Už i Afrodita věděla, že láska prochází žaludkem. Právě z jejího jména je odvozeno slovo afrodiziakum. Bohyně lásky svým milencům servírovala nejvybranější lahůdky, díky kterým v nich probouzela touhu a vášeň. I naši předci se snažili najít způsobit, jak podpořit svůj sexuální apetit. V historických zdrojích se tak můžeme dočíst o netopýří krvi, rohu nosorožce nebo vývaru z kozích varlat. Chcete ve svých ložnicích také zažehnout plameny vášně? Pak se poohlédněte právě po těchto potravinách.

1. Olivy a olivový olej

Vědci nedávno potvrdili, že olivový olej má příznivý vliv na průtok krve, správnou funkci srdce a produkci hormonů. Své věděli i staří Řekové, kteří právě olivám připisovali svou větší mužnost.

2. Med

Už staří Římané se zmiňovali o opojném nápoji, připravovaném z medu – medovině. Ta byla dokonce klasickým nápojem novomanželů. A právě z tohoto rituálu pochází anglický výraz pro líbánky – „honeymoon“.

3. Fíky

Už biblická Eva se oblékala do listů fíkovníků a samotné fíky si vychutnávala Kleopatra. U fíků byla prokázaná přítomnost antioxidantů a polyfenolů, které dokáží zvýšit sexuální výkonnost.

 

4. Avokádo

V avokádu najdeme vitamín E, který nám dodává energii a zvyšuje sexuální touhu. Jako afrodiziakum ho používali i Aztékové.

 

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 13. 7. 2014 00:00 Nahlásit obsah
Loading...