Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Tyto rány nejsou od útoku zvířete ani pořezání. Tuto na pohled neškodnou věc má doma úplně každý!

Tyto rány nejsou od útoku zvířete ani pořezání. Tuto na pohled neškodnou věc má doma úplně každý!

Jízda na motorce je sama o sobě velmi nebezpečná, jenže rány, které na sobě tento chlapec má, nejsou od motorky, ale od něčeho, co téměř každý z nás nosí denně u sebe.

Zdroj: Supplied/Facebook

Bradley Willoughby, kterému je teprve 16 let je vášnivý motocyklista a aby se v tomto sportu ještě zdokonalil, skoky na motorce trénuje i u svých rodičů na farmě a u toho velmi rád poslouchá hudbu, jak jinak než ze sluchátek.

Zdroj: Supplied/Facebook Jednoho dne však při tréninku ztratil nad motorkou kontrolu a z motorky spadl na ostnatý drát, ve kterém uvízl a dokonce si zlomil i nohu. Toto by samo o sobě nebylo u motorkářů nic vážného, ale sluchátka, která na sobě při pádu měl, se v momentě stala nebezpečnou zbraní.

Zdroj: Supplied/Facebook Tenký kabel od sluchátek se rázem proměnil v gilotinu a Bradley kvůli nim málem přišel o hlavu. Naštěstí k této nehodě okamžitě přiběhli i Bradleyho rodiče, kteří mu poskytli první pomoc a zavolali záchranku.

Jen díky nim Bradley vážnou nehodu přežil a my tímto upozorňujeme na to, jak je nebezpečné během jízdy na motorce a i v autě mít v uších sluchátka. Nikdy nevíte, co se může během jízdy stát, navíc ani neslyšíte, co se kolem vás děje.

Autor:
Publikováno: 6. 1. 2017 17:42 Nahlásit obsah
Témata: 18+