Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Vánoční sexuální horoskop - co od svého partnera či partnerky očekávat?

Vánoční sexuální horoskop - co od svého partnera či partnerky očekávat? Zdroj: Shutterstock.com

Vánoční svátky jsou především svátky klidu a pohody, což znamená, že bychom v tomto období měli přestat myslet na práci a každodenní starosti a věnovat se především sobě a své drahé polovičce. A jak jinak si lásku dokazovat než v ložnici?

A právě i s tímto má co do činění naše znamení zvěrokruhu. Ptáte se, jakto? Každé znamení totiž v této oblasti preferuje něco jiného.

Beran

U Berana je známo, že je připraven vždy a všude za každých okolností. Sexuální hrátky jednoduše zbožňuje. Je to impulzivní znamení, které své intimní touhy za žádnou cenu neskrývá. Ačkoliv celý styk netrvá příliš dlouho, jeho intenzita je bezkonkurenční.

Býk

Býci jsou pověstní tím, že milují vše dokonalé, krásné a luxusní. A přesně takové je s nimi i milování. Nepotřebují sex příliš často, zato však dokážou při něm navodit tu pravou atmosféru, při které se budete cítit jako král či královna. Výborná večeře, svíčky kam se podíváte a prostředí, ve kterém se oba dva cítíte pohodlně – to přesně je Býk.

Blíženci

Blíženci velmi často zkouší nové a nové věci. Nikdy nevíte, co je právě napadne, proto milování s nimi není rozhodně denní rutina. Často rádi mění nejenom polohy, ale také místa. Čím více neobvyklé, tím lépe.

Zdroj: Shutterstock.com

Rak

Tohle je velmi citlivé znamení, které v sexu potřebuje i emocionální sblížení a pocit bezpečí. Během společných intimních chvil potřebují slyšet, jak se vám to líbí a zda dělají všechno tak, jak chcete. Zezačátku mohou působit zdrženlivě, ovšem postupem času své bariéry studu zahodí, nemějte obavy.

Lev

Lev je prostě „lev“. Své znamení jisto jistě nezapře, proto od něj ani nečekejte nějaké žinýrování. Během sexu chtějí slyšet, jak jsou skvělí, proto je musíte neustále pochvalovat a dávat jim najevo, že se vám to s nimi neuvěřitelně líbí. Pokud se se Lvem budete chtít pomilovat na nějakém veřejném místě, kde vás může někdo nachytat, s nadšením přikývnou.

Panna

U tohoto znamení nečekejte příliš experimentů. Dávají přednost klasice a jistotě, kterou znají. Panny k tomu, aby se dokázaly uvolnit, potřebují mít kolem sebe pořádek a čistotu. Pokud tedy plánujete společnou vášnivou noc, nejprve doma ukliďte.

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 19. 12. 2017 16:04 Nahlásit obsah