Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Vyzkoušejte si sexuální maraton: Sedm postelových her na každý den v týdnu!

Vyzkoušejte si sexuální maraton: Sedm postelových her na každý den v týdnu!

Ztrácí váš sex šťávu a začíná být stereotypní? Pak to chce nějaké nové hry a techniky. Vyberte si inspiraci z našeho sexuálního maratonu, nebo jej rovnou zkuste dodržet celý!

Pondělí:

Dnes začneme trochu zvolna masáží pro ni. Vystačíte si s balením lubrikantu nebo olivovým olejem.

 

Svlékněte si partnerku a položte ji na záda s mírně pokrčenýma nohama a koleny od sebe. Namažte si celé ruce olejem či lubrikantem, včetně celých prstů a o zápěstí.

Roztáhněte dlaň, prsty mírně od sebe. Začínáte od spodní části partnerčiny vagíny, v tom místě byste měl mít zápěstí. Hladíte ji směrem nahoru až po Venušin pahorek, používáte jemný stisk. Jakmile dosáhnete vrcholu, okamžitě střídáte jednu ruku druhou a ten samý pohyb. Je to prakticky jako byste natíral plot, jen jdete vždy nahoru, nikdy dolů. Střídejte sílu stisku a zeptejte se partnerky, co se jí líbí nejvíc.

Úterý:

Masáž pro něj. Opět potřebujete lubrikant nebo olej.

 

Nahý muž leží před vámi, pokrčené nohy roztažené od sebe tak, abyste si mohla sednout mezi jeho stehna v tureckém sedu. Sundejte prstýnky a promastěte si ruce a prsty lubrikantem. Obejměte partnerův penis dole u kořene palcem spojeným s ukazováčkem a silným stiskem jej táhněte až nahoru. Jednu ruku rychle nahraďte druhou a nepřestávejte, dokud partnera nepřivedete k orgasmu.

Tip: místo kroužku ze spojených prstů můžete použít celé dlaně.

Středa:

Milujete Skittles?

 

Svlékněte partnera a postarejte se o jeho erekci. Vezměte si do pusy jeden bonbon (postačí i Bonpari, lepší budou bonbony bez náplně) a dejte si pozor, abyste jej nerozkousala, měl by ostré hrany. Hrajte si s bonbónem na jazyku a uspokojujte svého partnera orálně. Pokud udržíte bonbon ve střední částí vašeho jazyka, bude jezdit po penisu nahoru a dolů, stejně jako budete pohybovat hlavou.

Čtvrtek:

Na oslavu blížícího se víkendu budete potřebovat peprmintový likér.

Partnerka je svlečená a leží před vámi s lehce roztaženýma nohama a pokrčenými koleny. Vezměte likér a nalijte malé množství partnerce do pupíku tak, aby se nevylil ven.

Svlažte v pupíku špičku jazyka a prozkoumejte její bradavky. Lehce na ně dýchněte, abyste umocnili chladivý pocit.

Smočte jazyk znovu v pupíku a přesuňte se do oblasti její vagíny. Věnujte se malým i velkým pyskům, blízké oblasti stehen a nezapomínejte sem tam lehce fouknout. A uvidíte, možná vás pustí i dovnitř.

Pátek:

Dnes budete potřebovat jen sklenici medu a hbitý jazyk. Med je dobré před použitím lehce prohřát, aby se s ním lépe manipulovalo.

 

Nahý partner leží před vámi s mírně roztaženýma nohama. Klekněte nad něj a z výšky mu medem pokropte penis a varlata. Pak ukliďte med do bezpečné vzdálenosti a je jen na vás, jak šikovně svým jazykem tu spoušť uklidíte.

Sobota:

Čas na menší výlet. Potřebovat budete jen auto.

Zajeďte si někam do lesa nebo na odlehlé místo, kde vás nikdo nepotká. Ideální, pokud má na sobě sukni a bez kalhotek, v opačném případě jí svlékněte spodek a vysaďte na střechu auta. Ubezpečte se, že nemá jak spadnout, klidně si může lehnout. Jemně oddalte její kolena od sebe a nyní vám už nic nebrání ji orálně uspokojit tak, jak to ještě nezažila.

Neděle:

Dnes budete potřebovat jen trochu hereckého umění.

Začněte partnera orálně uspokojovat. Jakmile dosáhne plné erekce, zkuste zabručet jako starý medvěd. Čím nižší tón se vám podaří vyloudit, tím silnější budou vibrace, které partner pocítí na penisu.

Autor:
Publikováno: 4. 9. 2012 11:15 Nahlásit obsah