Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Vzrušují mě uniformy a chodidla aneb Méně časté sexuální úchylky

Vzrušují mě uniformy a chodidla aneb Méně časté sexuální úchylky

Spousta mužů a žen dosahuje sexuálního uspokojení a vzrušení opravdu neobvyklými způsoby. Škála těchto úchylek je opravdu pestrá. Anebo vás také sexuálně vzrušují výšky, vysoké podpatky, extrémně malé penisy, latex nebo uniformy?

Uniforma prý zvyšuje sex-appeal

Některé ženy zažívají sexuální vzrušení tehdy, je-li jejich partner oblečen v uniformě. Uniforma totiž podle nich dokáže patřičným způsobem zvýšit sex-appeal. Pro zvídavé, této sexuální úchylce se odborně říká uniformofilie. V oblékání uniforem si však leckdy libují i samotné ženy.

Miluju tvé uši, nohy a znaménka

Možná, že i vy až k šílenství zbožňujete ušní lalůčky svého partnera. Tato úchylka je zcela neškodná, může vás při sexu pouze obohatit. Zálibu v ušních lalůčcích měl například i Napoleon Bonaparte.

Někteří lidé sexuální ulítávají i na chodidlech. Rádi je sledují, líbají nebo olizují. Někoho dokonce sexuálně fascinují i mateřská znaménka.

Sexuální posedlost těhotnou ženou

Je to jako hledání jehly v kupce sena. Ovšem také v české populaci najdete muže, které sexuálně vzrušují těhotné ženy. Možná, že tito muži těhotenství podvědomě spojují s mládím, zdravím a plodností. Někteří muži podle sexuologů nejsou sexuálně posedlí pouze těhotnými, ale také kojícími ženami.

Sexuální rozkoš v podobě použitých kalhotek

Pro běžnou populaci je docela nechutným fetišem tzv. mysofilie. Lidé, trpící touto úchylkou, doslova sexuálně baží po očichávání, ochutnávání nebo dotýkání se zašpiněných či páchnoucích kousků oblečení. Ženy tak třeba může sexuálně vzrušovat partnerovo propocené tričko nebo jeho spodky.

Tato úchylka je spíš doménou mužů. Sexuální rozkoš jim přinášejí třeba použité kalhotky a výjimečně i použité menstruační vložky.

Erotická přitažlivost vysokými podpatky

Ženy s oblibou vysoké podpatky nosí a někteří muži po nich zase přímo šílí, jsou tedy „postiženi“ fetišem zvaným altokalcicifilie. Vysoké podpatky totiž ovlivňují držení a tvar těla – zadek se zdá oblejší a žena se při chůzi více vlní.

Nošení bot na vysokém podpatku zavedla mimo jiné už Kateřina Medicejská, která si chtěla zvýšit postavu, protože byla menšího vzrůstu.

Spodní prádlo jako sexuální objekt

O ženách je známo, že si rády sem tam koupí nějaké to luxusní spodní prádélko. Komu to ale přináší sexuální potěšení, jsou spíš muži. A je jim jedno, jestli má žena prádlo na sobě, nebo ne. Podle sexuologů muži tuto svou zálibu zpravidla uspokojují vizuálně, ale i dotekově a čichově.

S tím souvisí i fakt, že někteří muži a některé ženy eroticky ujíždějí na černém prádle. Trpí tedy tzv. melkryptovestimentafilií. Holt černá je zkrátka černá.

Další neobvyklé fetiše

Dalším méně obvyklým fetišem zvláště u žen je sexuální posedlost extrémně malým penisem zvaná falofilie. Někdo zase dosáhne sexuálního vzrušení pouze tehdy, když se miluje v šatech. Touto úchylkou údajně trpěl i slavný Elvis Presley.

Sexuálně se vzrušit slzami partnera? I takové případy existují. Podobně jako sexuální posedlost tancem, výškami, latexovými a pryžovými výrobky, osobami staršího věku nebo milováním na jevišti či před kamerou.

Autor:
Publikováno: 3. 9. 2012 10:17 Nahlásit obsah