Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Zatoulaná fenka našla v odpadcích pohozené novorozeně. To, co udělala, zamává s každým!

Zatoulaná fenka našla v odpadcích pohozené novorozeně. To, co udělala, zamává s každým!

K doslova dechberoucímu incidentu došlo v Ománu. Muž, který jel na kole, si všiml, že je u silnice pes a něco drží v tlamě. Když se přiblížil, uviděl kapky krve na zemi...

Arabský deník Sada zveřejnil příběh s neobvyklým koncem. Toulavá fena našla v blízkosti popelnice pohozené novorozeně, které tam s největší pravděpodobností nechala sociálně slabá matka. Když fenku zahlédl cyklista a přiblížil se blíž, uviděl miminko s pupeční šňůrou.

Inteligentní fence se povedlo miminko zachránit a přinést ho do lidských rukou. Svědci tvrdí, že doslova prosila o pomoc. Po převezení do nemocnice lékaři potvrdili, že ho fenka nijak nezranila. Místní obyvatelé si fenečku oblíbili a stala se velkou hrdinkou. Nikdo jí neřekne jinak než "anděl poslán z nebe".

Jaká matka tohle může udělat? Úřady po ní usilovně pátrají, aby ji mohly postavit před soud. Díky toulavé fenečce je chlapeček živý a zdravý. Psi jsou lepší než někteří lidé. Souhlasíte? SDÍLEJTE tento příběh a napište nám do komentářů, co na něj říkáte.

Autor:
Publikováno: 14. 7. 2016 13:46 Nahlásit obsah
Témata: 18+ Video Článek