Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Zvyšte svůj sex-appeal na maximální otáčky!

Zvyšte svůj sex-appeal na maximální otáčky!

Chcete být maximálně přitažlivá? Že nemáte postavu modelky, bezchybnou pleť, dokonalé poprsí či nádherné kadeře? Nikdo není dokonalý! I když nejste prvoplánová krasavice, mohou vám muži padat k nohám. Hlavní totiž je se přitažlivě cítit a sex-appeal na sebe nedá dlouho čekat. To ovšem nejde jen tak samo sebou, viďte? Inspirujte se následujícími tipy.

Čím dál méně žen o sobě v dnešní době prohlašuje, že jsou sebevědomé a samy se sebou spokojené. To je přitom základ, na kterém se sex-appeal buduje. Přijměte své tělo i charakter takové, jaké jsou. Ano, občas si k tomu musíme dopomoct cvičením, dietou nebo novým kouskem šatníku. To je v pořádku. Tímto své sebevědomí budujeme a jsme na nejlepší cestě oslňovat davy. Pokud vám došla inspirace na to, jak se sobě a tím i mužům co nejvíce zalíbit, vyzkoušejte následující:

Vlasy. Ty totiž upoutávají velké procento pozornosti. Dívají se na ně jak muži, tak ženy. Muži obdivují, ženy v duchu hodnotí. Základem úspěchu jsou vlasy jednak zdravé a také krásné. Máte-li dlouhé vlasy, vyčešte je nahoru a sepněte do ohonu. „Vysoký culík“ je sexy. Pokud máte vlasy krátké, učešte je jinak, než obvykle, ale zároveň tak, abyste se v novém účesu cítila co nejvíc sebejistě.

Postoj. Narovnejte se! Choďte vzpřímená, bradu nahoru. Buďte sebejistá, zkuste se na chvíli cítit jako princezna z významné šlechtické rodiny a podle toho se i pohybujte.

Podpatky. Že na nich neumíte chodit? Neradíme vám přece, abyste se vrhla do víru města na patnácti centimetrových jehlách. Stačí podpatek nižší, nebo platforma, na které máte větší stabilitu. Podpatky dělají krásná lýtka a nutí vás držet tělo vzpřímeně. Mužům navíc podpatky imponují, jsou pro ně jedním ze symbolů ženskosti.

Výstřih. Nemusíte nosit výstřih až po pupík, abyste zaujala. V tom byste naopak působila lacině a nevkusně. Halenky upnuté až ke krku však také nejsou příliš sexy (až na výjimky). Zdravý sex-appeal povzbudíte výstřihem, který zvýrazní vaše přednosti. Pokud nejste v dekoltu příliš obdařená, zvolte například lodičkový výstřih, který dá vyniknou vašim klíčním kostem a šíji. A odhalená šíje je pekelně sexy!

Make-up. Za žádnou cenu to nepřehánějte s make-upem. Naličte se jemně a zvýrazněte oči. Chcete-li být naprosto okouzlující na nějaké večerní akci, zvolte kouřové líčení očí, které vám zajistí svůdný a sebevědomý pohled. Pokud se na to necítíte, zvýrazněte rty! Rudá rtěnka je symbolem přitažlivosti už věky a stále to platí! Nikdy si však neličte výrazně oči i ústa zároveň, působí to přeplácaně a nevkusně a muže přehnané líčení spíše odrazuje.

Barvy. Oživte svůj šatník. Vezměte si například nějaký výrazný doplněk. Za nejvíce sexy barvu je považována rudá. Co třeba jasně červené masivní korále nebo výrazná brož? Že je to na vás moc extravagantní? Vyzkoušejte – uvidíte. Ale vězte, že jako šedé myšky příliš neoslníte. Nebojte se toho a věřte si!

Projev. Buďte přesvědčivá - nebojte se mluvit, ale zase to nepřehánějte. Dívejte se lidem, se kterými mluvíte, do očí. Při mluvení dělejte pauzy. Nemluvte příliš rychle, nesnažte se všechno říct ve dvou větách. Nemluvte ani moc potichu ani moc hlasitě. Usmívejte se. Ale ne, že se budete řehtat jako kobyla. To muže spíše děsí. Smějte se, ale pouze tehdy, když vám to přijde přirozené. Především buďte sama sebou, akorát se méně ostýchejte. Můžete se opět vžít do role výše postavené osoby například šlechtičny, která si může dovolit téměř cokoliv.

Buďte svůdná! Pohrávejte si s pramínkem vlasů, náhrdelníkem, prstenem, skleničkou, občas si mírně skousněte rty – muže to rozpaluje.

Nenuďte se! Neseďte celý den doma u televize nebo počítače. Dělejte, co vás baví a v čem jste dobrá. Budete se cítit sebevědoměji a po všech stránkách lépe. Cvičte, hýbejte se a jezte zdravě. Zdravý životní styl vás nahodí do správných kolejí a budete mít ze sebe lepší pocit. A pocit je to, oč tu kráčí!

Věřte si! Nejdůležitější bod na závěr. To, jak vnímáte sebe sama se totiž odráží do vašeho chování navenek. Věřte sobě a svým schopnostem a netrapte se malichernostmi. Nahoďte úsměv a dobrou náladu a směle vykročte tou správnou nohou sex-appealu vstříc!

Autor:
Publikováno: 24. 8. 2012 19:05 Nahlásit obsah