Nejnovější články

Článek
5 osvědčených tipů a triků pro rychlý úklid domova
5 osvědčených tipů a triků pro rychlý úklid domova Chcete mít doma čisto a uklizeno, ale zároveň se nechcete stát otrokem svého domu či bytu? Přinášíme vám několik tipů na rychlý a snadný úklid domova, který zvládnete levou zadní během 60 minut. Ušetřený čas můžete věnovat své rodině, koníčkům, přátelům nebo práci.
Článek
Jak ochránit kvetoucí stromy před mrazem a zachránit úrodu: Pomohou vám zahrádkářské triky
Jak ochránit kvetoucí stromy před mrazem a zachránit úrodu: Pomohou vám zahrádkářské triky Rok co rok řeší zahrádkáři na jaře stejný problém. A to zvlášť na přelomu dubna a května, kdy jsou jejich ovocné stromy v plném květu. S příchodem nočních mrazíků totiž může být jejich úroda nenávratně zničena. Zajímá vás, jakým způsobem ochráníte kvetoucí ovocné stromy před mrazem? Zahrádkáři používají následující osvědčené triky.
Článek
Chlapeček z dětského domova nakreslil na chodník své tajné přání. Video, které oblétlo svět, vás dojme k slzám
Chlapeček z dětského domova nakreslil na chodník své tajné přání. Video, které oblétlo svět, vás dojme k slzám Všechny děti potřebují milující mateřskou náruč. Jestli ji nemají, tak velmi strádají. A to zejména v dětských domovech, kde jim rodina chybí dvojnásob. Co je pro děti v životě nejdůležitější, ukazuje dojemné video pořízené v prostředí dětského domova v Indii. Ač je krátké, jeho obsah vás chytne za srdce a možná i dojme k slzám.
Článek
Obáváte se klíšťat, ale nechcete použít chemické repelenty? Vyzkoušejte tyto přírodní
Obáváte se klíšťat, ale nechcete použít chemické repelenty? Vyzkoušejte tyto přírodní Jak je všem jistě známo, výskyt klíšťat se rok od roku jen zvyšuje a riziko onemocnění je tedy čím dál vyšší. Bohužel už dávno neplatí, že bychom se měli klíšťat obávat jen při letních dovolených anebo v lese. Klíště můžeme potkat téměř kdekoliv, kde je tráva, z toho důvodu je nutné se před těmito nebezpečnými parazity účinně chránit.
Článek
Důvod, proč jíst čokoládu: Zpomaluje stárnutí pleti a zlepšuje paměť
Důvod, proč jíst čokoládu: Zpomaluje stárnutí pleti a zlepšuje paměť Snědla jste několik čtverečků čokolády a cítíte se provinile? Nemáte proč! Podle vědců z Univerzity Cambridge má totiž čokoláda pozitivní účinky na naše zdraví. Pokud chcete mlsat bez výčitek, dopřávat byste si měla čokoládu s alespoň 70% podílem kakaa.
Článek
Simona Krainová pobývá dva měsíce s manželem a dětmi v Karibiku. Návrat do Česka zatím neplánuje
Simona Krainová pobývá dva měsíce s manželem a dětmi v Karibiku. Návrat do Česka zatím neplánuje Česká modelka Simona Krainová odcestovala spolu s manželem Karlem Vágnerem a dvěma syny Maxem a Brunem do Karibiku. Na ostrov Svatý Martin, kde nyní pobývají, přibrala také svou čivavku. Simona Krainová si prosluněný pobyt u Karibského moře užívá již 2 měsíce. Své zážitky nezapomíná sdílet ani na svém Instagramu.
Článek
Jak pěstovat medvědí česnek: Jde to snadno ze semen i cibulek
Jak pěstovat medvědí česnek: Jde to snadno ze semen i cibulek Sezona medvědího česneku je v plném proudu. Sklízet tuto aromatickou jarní bylinku, která voní po česneku, nemusíte pouze ve volné přírodě. Medvědí česnek si zvládnete s přehledem vypěstovat i na vlastní zahrádce, a to buď ze semínek nebo cibulek. Jak tedy na to?
Článek
Emma Smetana porodila holčičku. Její druhorozená dcera dostala jméno Ariel Ava
Emma Smetana porodila holčičku. Její druhorozená dcera dostala jméno Ariel Ava Zpěvačka a moderátorka Emma Smetana se stala dvojnásobnou maminkou. V pondělí 12. dubna přivedla na svět dcerku Ariel Avu. Jejím tátou je zpěvaččin partner Jordan Haj. Tato partnerská dvojice má ještě starší holčičku se jménem Lennon Marlene.
Článek
Barvení chloupků v podpaží jako nový instagramový trend. Co na něj říkáte?
Barvení chloupků v podpaží jako nový instagramový trend. Co na něj říkáte? Když si prohlédnete nový instagramový trend, kterým je barvení chloupků v podpaží, možná vás napadne, že se svět zbláznil. Současná společnost preferuje módu oholených podpaží. Cílené pěstování chloupků v podpaží je u žen samo o sobě považováno za vysoce provokativní záležitost. Ale ještě si tyto chloupky barvit?
Článek
Cítíte se stále únavená? Zde jsou 4 důvody, proč tomu tak je
Cítíte se stále únavená? Zde jsou 4 důvody, proč tomu tak je Spoustu z nás trápí únava, a to i v případě, že jsme spaly dostatečně dlouho a v noci se nebudily. Proč tomu tak je? Co za tím stojí?
Článek
Těchto chyb byste se měla při holení nohou raději vyvarovat
Těchto chyb byste se měla při holení nohou raději vyvarovat Asi budete souhlasit s tím, že holení nohou je otročina, kterou musíme chtě nechtě podstupovat jednou či dvakrát do týdne. Zkrátka, pro krásu se trpí. Máte-li už ale den po holení na nohou rašící strniště, anebo se během holení nepříjemně pořežete, řekneme vám, co děláte špatně! Vyvaruje se proto následujících chyb!
Článek
Různé typy bolestí, které úzce souvisí s našimi emocemi
Různé typy bolestí, které úzce souvisí s našimi emocemi Ačkoliv si to málokdo z nás dokáže připustit, naše tělo a mysl jsou velmi úzce propojeny. Když nás něco emočně trápí a souží, po čase se to začne projevovat na našem fyzickém zdraví.
Článek
Alergie na pyl dokáže potrápit už na jaře: Jak zmírnit její průběh
Alergie na pyl dokáže potrápit už na jaře: Jak zmírnit její průběh Pro alergiky je jaro kritickým obdobím. S příchodem jarních měsíců totiž nastává začátek hlavní pylové sezony, během které lidé s alergií na pyl velmi trpí. Jak tuto alergickou reakci zmírnit, abyste si konečně mohli jaro užívat plnými doušky?
Článek
Herec Jakub Štáfek je tátou. Snoubenka Dominika mu porodila dceru Olívii
Herec Jakub Štáfek je tátou. Snoubenka Dominika mu porodila dceru Olívii Babyboom mezi českými celebritami pokračuje i nadále. Novopečeným tatínkem se stal také herec a režisér Jakub Štáfek. Sympatickému třicátníkovi a jeho snoubence Dominice Doležalové se narodila krásná a zdravá holčička, která dostala jméno Olívie.
Článek
Pohyb mezi okresy, shromažďování a zákaz vycházení od 12. dubna: Co aktuálně platí
Pohyb mezi okresy, shromažďování a zákaz vycházení od 12. dubna: Co aktuálně platí Kromě přechodu prvního stupně škol na systém rotační výuky, otevření mateřských škol pro předškoláky nebo otevření některých obchodů či zoologických zahrad se od 12. dubna v Česku mění další protiepidemiologická opatření. Týkají se pohybu mezi okresy, shromažďování či zákazu vycházení. Co tedy od 12. dubna platí?
Článek
Markéta Konvičková schytala kritiku za fotku ve spodním prádle. Její reakce mnohé překvapila
Markéta Konvičková schytala kritiku za fotku ve spodním prádle. Její reakce mnohé překvapila Markéta Konvičková, která svou pěveckou kariéru odstartovala díky účasti v SuperStar, se loni v září stala hrdou maminkou dcerky Amálky. Tato oblíbená zpěvačka svá poporodní kila již dávno shodila, a tak na svém Instagramu hrdě ukazuje své tělo. Co vzkázala všem svým kritikům?
Článek
10 věcí, které se stanou s vaším tělem, když se zamilujete
10 věcí, které se stanou s vaším tělem, když se zamilujete Je jaro, vše se probouzí k novému životu a začíná se párovat. Možná, že i vy se nevyhnete novému poblouznění. Že jste čerstvě zamilovaní, poznáte i podle chování svého těla. Co se tedy s vámi stane, když se zamilujete? Počítejte s tím, že zažijete jízdu jako na emoční horské dráze.
Článek
Moderátorka Zorka Hejdová porodila syna. Dostal jméno Nicolas
Moderátorka Zorka Hejdová porodila syna. Dostal jméno Nicolas Zorka Hejdová a Míra Hejda se po devíti měsících konečně dočkali. Půvabná moderátorka přivedla ve čtvrtek 8. dubna na svět syna, který dostal krásné jméno Nicolas. Novopečení rodiče Hejdovi se již se svým prvorozeným miminkem pochlubili na sociálních sítích. Na jejich krásného a zdravého chlapečka je radost pohledět.
Článek
Maminka Jasmina Alagič ukázala, co vaří synkovi Sanelovi k obědu. Její menu biomatky nepotěší
Maminka Jasmina Alagič ukázala, co vaří synkovi Sanelovi k obědu. Její menu biomatky nepotěší Spousta maminek až úzkostlivě dbá na to, jaká jídla naservíruje svým malým dětem na talíř. To slovenská moderátorka Jasmina Alagič se s tím příliš nepáře. Jak tato partnerka rappera Rytmuse ukázala na Instagramu, synkovi Sanelovi s láskou servíruje jídla, která má nejraději. Některé biomatky možná její menu vůbec nezkousnou.
Více článků