Jedno selfie ji stálo 7 let vězení. Zabila totiž svoji nejlepší kamarádku

Jedno selfie ji stálo 7 let vězení. Zabila totiž svoji nejlepší kamarádku Zdroj: shutterstock.com

Asi nikoho z nás by nenapadlo, že bude sdílet stejný osud, jak v následujícím líčení. Znáte někoho celý svůj život, jste oporou jeden pro druhého a znáte se navzájem jak nikdo. Jednoho dne se rozhodnete, že si vyrazíte na nenápadnou party a skrze selfie se chcete touto událostí pochlubit na Facebooku. Na tom není nic divného, jenže co se stalo pak?

Potom přišlo něco, co nemohl nikdo čekat. Toto selfie bylo totiž pořízeno jen pár hodin před tím, než byla osmnáctiletá Brittney Gargol (vpravo) zavražděna. Policie v kanadské provincii Saskatchewan případ vyřešila velmi obratně. Všimla si jedné zásadní spojitosti.

Zdroj: www.hk01.com Tou spojitostí byl pásek, kterého si můžete všimnout na obrázku výše v levém dolním rohu.  Pásek se našel jen pár metrů od místa činu. Teď je to jasné asi už všem. Zavraždila ji její dvacetiletá nejlepší kamarádka Cheyanne Antoine (vlevo).

Pachatelka si zpočátku vymýšlela falešná tvrzení, jenže po delším psychickém nátlaku a jasném důkazu se nakonec k činu sama doznala. Soud ji posléze poslal na sedm let za mříže.

Příčina této tragédie je navíc naprosto zbytečná. Kamarádky se začaly nesmyslně hádat, což vyústilo až k brutálnímu uškrcení. Myslíte, že dostala adekvátní trest nebo by se měla odsedět ještě více?

Autor:
Publikováno: 28. 5. 2018 09:09 Nahlásit obsah