Američanka maluje obrazy svými prsy. Bojuje tak proti rakovině

Američanka maluje obrazy svými prsy. Bojuje tak proti rakovině Zdroj: www.dailymail.co.uk

Nádherné obrazy nevznikají pouze pomocí štětce. Řada umělců používá k malování i části vlastního těla. Ať už jde o prsty na rukou či nohou, nos, nebo dokonce penis. Americká umělkyně Marcey Hawk zase maluje svými ňadry – ovšem ne s vidinou vlastního zisku. Chce totiž finančně podpořit ženy nemocné rakovinou prsu. Pokochojte se jejími originálními výtvory!

41letá Marcey Hawk z americké Kalifornie se vydala na vskutku neobvyklou uměleckou dráhu. Tím, že maluje svým bujným poprsím, se ovšem nechce příliš zviditelnit, ale spíš podpořit dobrou věc. Peníze, které zinkasuje za prodej svých obrazů na internetových aukcích, totiž sbírá pro nadaci Susan G. Komenové, jež brojí proti rakovině prsu a podporuje ženy, které touto nemocí trpí.

Zdroj: www.dailymail.co.uk  

Marcey Hawk se specializuje na abstraktní umění. Své pestrobarevné obrazy vytváří tak, že si nejprve barvou potře prsa a posléze je obtiskne na plátno. Během malování přitom používá několik základních metod – jako třeba obtisk celého prsa nebo obtisk bradavky.

Zdroj: www.dailymail.co.uk

Její originální obrazy jsou k dostání nejen na internetových aukcích, vytvořila si i vlastní e-shop zvaný „Boobie Painter“. A na kolik obraz malovaný ňadry vůbec vyjde? V peněžence byste měli mít přichystáno minimálně 500 dolarů!

Zdroj: www.dailymail.co.uk

 
Autor:
Publikováno: 25. 4. 2018 12:52 Nahlásit obsah