ČEZ o Vánocích rozsvítí stovky stromů. Navštivte jedno z měst a užijte si předvánoční pohodu

ČEZ o Vánocích rozsvítí stovky stromů. Navštivte jedno z měst a užijte si předvánoční pohodu Zdroj: http://www.cez.cz/vanoce

Rozsvícení vánočního stromečku patří mezi oblíbenou společenskou událost ve městech i vesničkách. Těší se na ni dospělí i děti, protože nám připomíná, že Vánoce už jsou doslova za rohem. Věděli jste, že stovky z nich se tento rok rozzáří díky podpoře ČEZ?

Slavnostní uvítání, hudební vystoupení, horký svařák či čokoláda, a jako hřeb večera – rozsvícení vánočního stromu. Tak většinou vypadá tradiční program, který ve městech a obcích slavnostní rozsvícení vánočního stromu provází.

Skupina ČEZ se proto rozhodla, že letos stovky měst či obcí v této tradici podpoří. Lidé si tak společně s rodinou a přáteli mohou užít kouzelnou atmosféru adventu, pobavit se a popřát si hezké svátky. „Rozsvícením vánočních stromů na venkově i ve městech chceme nejen pokračovat v našem úsilí být dobrým sousedem a partnerem, ale zároveň též poděkovat všem zákazníkům, kteří nám zachovají přízeň,“ uvedla ředitelka Nadace ČEZ Michaela Ziková.

Jestliže i vás zajímá, kde všude se vánoční stromečky rozsvítí, na celý seznam všech měst i vesniček se můžete podívat zde a zároveň si návštěvu jedné z obcí naplánovat a užít si příjemný předvánoční čas.

Díky ČEZ můžete vyhrát rok energií zdarma Zdroj: www.cez.cz/vanoce

Rok energií zdarma

ČEZ pro své stávající zákazníky přichystal na svém facebookovém profilu vánoční soutěž, ve které můžete vyhrát rok energií zdarma. Co je pro to třeba udělat? Stačí vyfotit se u vánočního stromečku v jakémkoli městě nebo obci a do fotografie originálně zakomponovat hashtag #VánočníEnergieodČEZ. Soutěž odstartovala 1. prosince 2018 a potrvá do 31. prosince 2018. Více informací najdete na facebookovém profilu ČEZ nebo na webových stránkách.

Autor:
Publikováno: 10. 12. 2018 13:41 Nahlásit obsah
Loading...