Devadesátiletá babička válcuje Instagram: Na stará kolena je z ní slavná módní blogerka

Devadesátiletá babička válcuje Instagram: Na stará kolena je z ní slavná módní blogerka Zdroj: Dailymail.co.uk

Na co sedět doma, poslouchat oldies a plést nebo háčkovat? Že si lze důchodu užít i jinak, dokazuje devadesátiletá dáma Helen Wan Winkle, která v současnosti se svými 3,5 miliony odběrateli doslova válcuje Instagram. Ostatně této módní blogerce, která si přezdívá Baddie Winkle, rozhodně není nic svaté. Přesvědčte se sami!

90letá Američanka Baddie Winkle začala žít nevázaným životem plným celebrit, večírků a módy až po své osmdesátce. Své rebelství rozjela naplno na Instagramu, díky němuž se z ní skoro přes noc stala jedna z neznámějších módních ikon sociálních sítí. Rozhodně to dokazuje i 3,5 milionu jejích sledujících, k nimž patří Rihanna, Miley Cyrus nebo sestry Kardashianovy.

Zdroj: Dailymail.co.uk "Nejsem stará a nikdy jsem se tak necítila. Navíc, vždy jsem se oblékala do mladých, svěžích a stylových oděvů," říká Baddie Winkle. Tato módní blogerka sleduje módní trendy, které kombinuje se svým vlastní stylem. Jsou pro ni typické zářivé barvy a psychedelické potisky. Ráda nosí také obří šperky a sluneční brýle, ulítává na huňatých kožiších a svršcích s vtipnými nápisy. Nebojí se ale ukázat i své vlastní tělo a klidně si na sebe vezme odvážné šaty s hlubokým výstřihem nebo latexový overal.

Zdroj: Dailymail.co.uk Tato babička a prababička je prostě stejně svérázná jako její outfity. Ostatně, dokazuje to také její heslo na Instagramu, které zní: "Kradu vám chlapy už od roku 1928."  

Právě v roce 1928 se Baddie Winkle, vlastní jménem Helen Wan Winkle, narodila ve městě Hazard v americkém státě Kentucky. Její rodina, která byla silně křesťansky založená, zde vlastnila farmu. Během života si Helen prošla několika osobními tragédiemi. Musela ustát hlavně smrt manžela, který zemřel při autonehodě, a následně přišla o syna, který prohrál boj s rakovinou. 

Zdroj: Dailymail.co.uk Po osmdesátce si Helen řekla, že už zažila dost trápení a že je na čase žít. Proto vytvořila postavu Baddie Winkle, která jí pomáhá vyrovnat se s životními ztrátami. Tímto přístupem k životu je vzorem hlavně pro své vrstevníky, kterým vzkazuje, aby si víc užívali svého života, protože "život máme jenom jeden". Na více fotek této odvážné dámy se podívejte níže v galerii.

Galerie Devadesátiletá dáma Helen Wan Winkle Devadesátiletá dáma Helen Wan Winkle Prohlížet galerii

Autor:
Publikováno: 4. 6. 2018 07:00 Nahlásit obsah