Muž se sbírkou 6000 panenek si nemůže najít partnerku

Muž se sbírkou 6000 panenek si nemůže najít partnerku

Jian Yang je třiatřicetiletý muž pocházející ze Singapuru a je vlastníkem jedné z největších sbírek panenek Barbie na světě. Sám sebe Jian Yang označuje jako blázna do hraček. Pořídit tak početnou kolekci bárbín, panenek Bratz, Monster High a dalších mu přitom dalo práci téměř dvacet let, během kterých za ně utratil téměř půl milionu dolarů.

Jian Yang svou sbírku založil ve svých třinácti letech, kdy si koupil Barbie označenou jako „Great Shape“. Na sobě měla sportovní outfit a zateplovací návleky na nohou. Jeho nejcennější kousky ve sbírce se datují do roku výroby 1960 a najdete zde také Barbie v národních kostýmech a různých edicích, jako například Grace Kelly, Barbru Streisand, nebo Elizabeth Taylor.

Jeho vášeň však má i stinnou stránku. Díky své sbírce si nemůže najít přítelkyni.

„Všechny mé expřítelkyně se cítily nejistě. Můj vztah s nimi končil tak, že mi poslaly sms s textem, že nikdy nebudou vypadat jako ony. Prostě se podívají na Barbie a vidí v nich výzvu. Je to hrozné, ale je to tak. “

Jian Yang je však zatím sám se sebou spokojený. Na svém posledním výletě v New Yorku si koupil 65 panenek a zúčastňuje se také aukcí. A kam bude panenky dávat, až nebude mít ve svém domě místo?

„Koupím si další dům,“ odpovídá se smíchem.

A co vy, milé dámy? Toužily jste někdy vypadat jako panenka Barbie? A navázaly byste vztah s mužem, který by jich doma měl 6000?

Autor:
Publikováno: 13. 9. 2013 00:00 Nahlásit obsah