Plus jedna: kniha pro všechny, kteří někdy byli plus jedničkou

Plus jedna: kniha pro všechny, kteří někdy byli plus jedničkou Zdroj: shutterstock.com

Do redakce k nám dorazila kniha Plus jedna, která prošla několika rukama a s klidným srdcem ji můžeme doporučit - třeba jako vánoční dárek pro vás, vaše kamarády, známé či kolegy.

O singles mluvíme jako o FENOMÉNU dneška, ale co to doopravdy je, kdo sem všechno patří? Kniha Plus jedna je vhodná pro muže i ženy vě věku 24 - 35 let. V první půlce se dočtete, jak si správně vybrat partnera. Vše je logicky sepsáno a u jednotlivých okruhů jsou jasná cvičení, která vám pomohou odhalit vaše přednosti, díky nimž můžete najít vašeho vysněného partnera.

Druhá část knihy je věnovaná pratnerské komunikaci. Autorka zde rozebírá běžné každodenní příklady hádek a nesrovnalostí, které mohou nenápadně vklouznout do každého vztahu. Na těchto, mnohdy i vtipných historkách, vysvětluje vždy 2 různé pohledy na věc - jak to vnímá muž a jak žena. Dále autorka rozebírá i povahové rysy osobností či proč se lidé hádají. Hlavně zde ale naleznete doporučení, jak se vyvarovat hádkám a návod na to, jak se naučit předvídat reakce partnera, aby k nedorozuměním v páru docházelo co nejméně. 

Tuhle knihu doporučujeme do káždé domácnosti, takže pokud ještě nevíte, co někomu věnovat pod stromeček a máte rozpočet do 300 Kč, tak jednoznačně sáhněte po této publikaci! 

Za nás bychom ji ohodnotili 9.8  z 10 bodů, protože téměř každý z redakce se v ní po prolistování našel :-)

Autor:
Publikováno: 16. 11. 2017 08:00 Nahlásit obsah