Použil jsi někdy pozvání přátel na Facebooku? Tak to zkus na Rock for People a užij si pořádnou jízdu!

Použil jsi někdy pozvání přátel na Facebooku? Tak to zkus na Rock for People a užij si pořádnou jízdu!

Událost letní sezóny - festival Rock for People se blíží, proto neponechte nic náhodě a domluvte se se svými přáteli už teď. Vždyť jenom s partou kamarádů to může být ta pravá párty. A jak jinak domluvit všechny a všechno než přes Facebook!

Znáte to, ten domlouvá to a ten zase tohle, nekonečné plánování nebere konce a nakonec se stejně všichni nesejdou, nebo sejdou, ale až na místě na konci festivalu. Zkusili jste někdy plánovat podobnou akci na Facebooku? Že ne, tak teď je ten pravý čas to zkusit. Pozvěte své kamarády na festival Rock for People prostřednictvím události na facebooku https://www.facebook.com/events/443633245699772/ a naplánujte s nimi festivalovou párty jak má být. Nejen, že zjistíte, kdo z vašeho okolí si na fesťáku zařádí, ale dozvíte se i horké novinky, které každý festivalový nadšenec musí mít z první ruky.

A na co se můžete letošní ročník těšit. Je toho opravdu hodně! Jenom namátkou jmenujme třeba Queens of the Stone Age, Klaxons, Papa Roach, Gogol Bordelo, nebo Thirty Seconds to Mars. Z českých luhů a hájů dorazí taky pořádná sebranka. Nebudou chybět Charlie Straight, Kryštof, Pražský výběr, Skyline, Aneta Langerová a mnoho dalších. Takže si na 2.-5. července nic neplánujte a pozvěte své kamarády na Rock for People přes Facebook!

Byli jste už někdy na Rock for People? A co bláznivého jste tam zažili? Podělte se s námi v komentářích!

 

Foto: http://www.rockforpeople.cz

Autor:
Publikováno: 21. 4. 2013 23:12 Nahlásit obsah