Vylil kbelík vody na chodník. Přihlížející se nestačili divit tomuto úžasnému triku!

Známý lokální umělec ze Seattlu Peregrine Church se postaral o neuvěřitelnou senzaci. Na světlo světa přivedl svůj nový projekt, který je tak trochu neviditelný. Jedná se o street art, které je možno vidět jen za vlhkých deštivých dnů. Jeho projekt "Rainworks" odhaluje kolemjdoucím jeho díla, která slouží jak k zamyšlení, tak i pro zábavu.

V následujícím videu umělec vysvětluje svůj koncept, který zaplavil všechny ulice města. Má naprosto jednoduchou myšlenku. Svým uměním chce každému člověku ve městě zpříjemnit děštivý a zasmušilý den! Jeho umělecké kousky jsou převážně nápisy na veřejných místech, jako jsou  autobusové zastávky či  volná prostranství v parku, které mají zábavný obsah a pobaví každého kolemjdoucího. Jiná díla zase člověka uvedou do pohybu a on má najednou chuť si jen tak zablbnout v dešti. Podívejte se s námi na následující video, které vám celou věc osvětlí.

 

Co na to říkáte? Napište nám do komentářů a pokud se vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli na Facebooku a ostatních sociálních sítích.

Publikováno: 14. 3. 2017 13:00 Nahlásit obsah