Kategorie Banány

Článek
Co se stane s vaším organismem, když sníte banán s tmavými skvrnami?
Co se stane s vaším organismem, když sníte banán s tmavými skvrnami? Také milujete banány? Potom se vám už určitě stalo, že jste si dali přezrálý banán, který na sobě již měl tmavé skvrny. Co to pro nás znamená a jaký je rozdíl mezi konzumací standardně zralého banánu a toho přezrálého? Budete se divit.
Článek
Jezte dva banány denně a zbavte se konečně neduhů!
Jezte dva banány denně a zbavte se konečně neduhů! Především teď v létě na nás ze všech stran vyskakují různé "stoprocentně účinné" diety, které musíte vyzkoušet. Tak se tak ptáme, kdy lidé konečně pochopí, že ten zázrak v podobě hubeného a zdravého těla leží ve zdravé životosprávě a v pohybu? Neváhejte a zařaďte do svého jídelníčku banány. Proč?
Článek
CHICOCO BLOG: Banánový chlebíček
CHICOCO BLOG: Banánový chlebíček Banánový chlebíček patří mezi mé nejoblíbenější dobroty. Určitě ho vyzkoušejte, protože banánový chlebíček je vážně moc chutný a hlavně zdravý! Neobsahuje žádný cukr ani máslo, takže můžete mlsat, jak je libo!
Článek
Šok! Koupili si banány, ze kterých vylezly stovky jedovatých pavouků!
Šok! Koupili si banány, ze kterých vylezly stovky jedovatých pavouků! Příběh této anglické rodinky připomíná příběh z hororu. V obchodě si koupili krabičku s banány, ze které vylezly stovky malých pavouků. A co víc! Jednalo se pravděpodobně o brazilské putovní pavouky, kteří patří k těm nejjedovatějším na světě.
Článek
Už jste to slyšeli? Biskupský chlebíček byl poražen banánovým chlebíčkem.
Už jste to slyšeli? Biskupský chlebíček byl poražen banánovým chlebíčkem. Sladká varianta chleba není jistě pro vás žádnou novinkou, ale vyzkoušela jste jej připravit už i z banánů. Je chutný teplý, stejně tak vychladlý.