Kategorie Bizarní

Článek
Zvířecí mutanti - 20 bizarně roztomilých potvůrek
Zvířecí mutanti - 20 bizarně roztomilých potvůrek Nebojte, tento článek není o nebezpečných tvorech z okolí Černobylu ani o křížencích argentinské dogy a čivavy. Tito zvířecí mutanti vznikají pouze na počítačových obrazovkách. Některé manipulace jsou tak zdařilé, že kdybyste právě přistáli na Zemi, klidně byste jim uvěřili.
Článek
V Paříži se chodí vzhůru nohama
V Paříži se chodí vzhůru nohama Mnohdy stačí k úspěchu maličko. Jen mít ten správný nápad. V tomto případě se jedná o nápad poněkud bláznivý, ale rozhodně se to vyplatilo! Zrodil se v hlavě francouzské fotografky Patrice Letarnec a dostal název Head Over Heels.
Článek
Bizarní podívaná: Plyšáci naruby
Bizarní podívaná: Plyšáci naruby Obrázek jako z loutkového hororu. I takto vypadají fotografie plyšáků převrácených naruby. Žádný heboučký plyšový kožíšek a očka jako korálky. Spíše bizarně vypadající torza ve tvaru zvířátek. Jako by plyšové hračky získaly pouhým převrácením úplně novou identitu...
Článek
Bláznivé vánoční tradice
Bláznivé vánoční tradice Vánoce slaví miliony lidí po celém světě. Každý národ a každá kultura k nim však přistupuje trošku jinak. Sesbírali jsme pro vás 11 těch nejpodivnějších vánočních tradic.
Článek
13 nejotřesnějších plastik všech dob
13 nejotřesnějších plastik všech dob Kvalitně provedená plastická operace dokáže pomoct s fyzickými útrapami i nízkým sebevědomím. Někteří však kouzlu plastické chirurgie doslova propadli a neví, kdy skončit! Podívejte se, jak to dopadne, když to lidé s honbou po kráse přeženou.