Agáta Hanychová si na chvíli sundala umělé vlasy. Podívejte se, jak jí to v kratším sestřihu sluší

Agáta Hanychová si na chvíli sundala umělé vlasy. Podívejte se, jak jí to v kratším sestřihu sluší Zdroj: Profimedia

Modelka Agáta Hanychová se alespoň na chvíli rozhodla jít cestou přirozenosti. Shodila své umělé, napletené vlasy a na sociálních sítích se ukázala v kratším hnědém sestřihu. Za tuto svou proměnu sklidila od fanoušků spoustu obdivu. Jak ovšem podotkla, opět jde do prodloužení.

V úterý 4. ledna připravovala Agáta Hanychová se svou čtyřletou dcerkou Miou v živém vysílání na Instagramu recept na banánový chlebíček. Víc než vaření však fanoušky zaujaly Agátiny krátké vlasy.

Tato modelka, influencerka a podnikatelka si totiž sundala své umělé vlasy a její sledující šli do kolen. Obecně se shodli na tom, že v kratším hnědém sestřihu vypadá Agáta Hanychová o mnoho mladší a hezčí a že díky přirozenosti opravdu prokoukla.

Naopak Agáta Hanychová měla na svůj kratší sestřih jiný názor. “Mně se to moc nelíbí, zítra je budu mít zase dlouhý,” odpověděla v živém vysílání svým příznivcům.

A proč si tedy modelka své umělé napletené vlasy vůbec sundala? “Vlasy jsem si sundala, protože mi je budou zítra nandávat, tak aby mi to připravili a abych tam dneska nemusela čekat, až se mi to nakeratinuje,” vysvětlila Agáta.

Sledující se rovněž Agáty Hanychové zeptali, zda nepřemýšlí nad tím, že by si nechala své vlasy takto v přirozeném kratším sestřihu. “Určitě ne, nechci vypadat jako zmoklá slepice do konce života,” odpověděla jim rázně modelka.

Líbí se vám Agáta Hanychová v přirozeně kratším sestřihu, nebo jí podle vás více sluší prodloužené vlasy? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj: Instagram.com

Autor:
Publikováno: 5. 1. 2022 10:57 Nahlásit obsah