Beverly Hills 90210: Co dnes dělají herci z kultovního seriálu?

Beverly Hills 90210: Co dnes dělají herci z kultovního seriálu?

Nenajdeme nejspíš nikoho, kdo by tenhle kultovní seriál neznal. Společně s Brendou, Brandonem, Kelly, Stevem a dalšími jsme prožívali všechny jejich starosti. Každý den jsme nedočkavě usedali k televizím, abychom se dozvěděli, co je v jejich životě nového. Od prvního dílu uteklo bezmála 28 let. Jak se čas podepsal na slavných hvězdách seriálu?

Shannen Doherty (Brenda Walshová)

Ač se Shannen věnovala filmování už od dětských let, první velký úspěch přišel až právě se seriálem Beverly Hills 90210. Seriálová role ji vystřelila mezi hvězdy a stala se oblíbenou a vyhledávanou herečkou. Po 4 letech ze záhadných důvodů ze seriálu odešla – proslýchá se, že ji natáčení nebavilo, hádala se se štábem a před líbacími scénami naschvál jedla cibuli. Další verzí bylo, že ji štáb vyhodil kvůli jejím pozdním příchodům a problémům s lakoholem. Kdo ví? Objevila se i v několika filmech a úspěchu se dočkala i díky seriálu Čarodějky. Její život však v posledních letech ovlivnila rakovina prsu. Během dubna 2017 se radovala, že nad nemocí vyhrává, poslední zprávy však naznačují to, že Shannen se nemoc bohužel znovu vrátila.

Zdroj: www.pinterest.com

Jason Priestley (Brandon Walsh)

Pro Jasona byla role Brandona doslova životní, protože žádnou ze svých dalších rolí se podobnému úspěchu nepřiblížil. Často se věnoval netradičním nezávislým projektům a mnohdy se také objevil na režisérské stoličce. Je také vášnivým automobilovým závodníkem, má tedy za sebou už několik bouraček a pár měsíců, které strávil v nemocnici.

Zdroj: www.hollywood.com

Jennie Garth (Kelly Taylorová)

Ani Jennie Garth, která si zahrála Kelly, ze své popularity v seriálu příliš nevytěžila. Po konci seriálu se objevila ještě v pár televizních filmech a věnovala se spíše soukromému životu, ve kterém se jí ale přesto příliš nedaří. Má za sebou tři manželství, tři rozvody a je matkou tří dětí. Trojka je pro ni asi osudová.

Zdroj: www.zimbio.com

Ian Ziering (Steve Sanders)

O Ianovi se už v době jeho slávy v Beverly Hills vědělo, že není příliš dobrým hercem. Tvůrcům se však jeho vzhled namyšleného frajírka hodil. Není tedy divu, že po skončení seriálu už o moc dobrých rolí nezakopl a objevoval se převážně v béčkových filmech jako třeba Žralokonádo. Ve svém volném čase se společně se svou manželkou věnuje blogování o jejich soukromém životě, dětech a častých cestách.

Zdroj: www.hollywood.com

Tori Spelling (Donna Martinová)

Obsazení Tori do seriálu Beverly Hills dlouho provázely vášnivé diskuze. Mnozí si totiž stěžovali, že byla obsazena pouze proto, že producent seriálu byl její otec. Přesto se však Tori podařilo v šoubyznysu zuby nehty udržet. Objevila se třeba v hororové komedii Scary movie 2 a velmi aktivně se věnuje i tvůrčímu psaní a charitě. Je velmi vděčným objektem bulváru, který často řeší její oblibu v platických operacích, problémy s manželem a rodinný život s pěti dětmi.

Brian Austin Green (David Siles)

Kariéra Briana poměrně vzkvétala i po konci seriálu. Objevil se v dalších seriálech jako je Terminátor: Příběh Sáry Connorové, Kriminálka Las Vegas, Kriminálka Miami, Zoufalé manželky a další. Podle statisícu mužů po celém světě je však jeho největším úspěchem manželství s herečkou Megan Fox.

Zdroj: www.hollywood.com

Autor:
Publikováno: 31. 10. 2018 13:00 Nahlásit obsah
Loading...