Brad a Angelina: Víme, co budou pít na vlastní svatbě. A nejen to

Brad a Angelina: Víme, co budou pít na vlastní svatbě. A nejen to

Svatba Angeliny Jolie (37) a Brada Pitta (48) má v blízké době proběhnout ve Francii, a to na provensálském zámku Miraval v komuně Correns. A kdy přesně? To se této slavné dvojici zatím daří před médii úspěšně ututlat. Na veřejnost ovšem pronikly uniformace o tom, co se bude na jejich svatbě pít. Brad má navíc Angelině věnovat opravdu prazvláštní svatební dar. A nemyslete si, souprava porcelánu to rozhodně nebude.

Podle britského bulvárního listu The Sun se na svatební hostině tohoto slavného páru bude podávat víno z Miravalu, nad jehož výrobou Brad Pitt sám dohlížel. Toto vlastní víno ze směsi odrůd nazval Pink Floyd.

Hosté by neměli být chutí tohoto vína zklamáni. Brad měl vždycky velký zájem o víno a poté, co si letos udělal vinařský kurz, je už vlastně oficiálně expertem. Pink Floyd je jedním z jejich vlastních vín vyrobených v Miravalu. Bradovy sklepy ukrývají několik velmi vzácných vín a mohou ohromit nejlepší znalce Evropy, uvedl britský The Sun.

 

Zahraničním bulvárním médiím se dále podařilo zjistit, co věnuje Brad Pitt své snoubence Angelině ke svatbě. Jde opravdu o extravagantní a velmi nákladný dar, a to konkrétně o střelnici se zbrojním areálem. Tento dárek prý amerického krasavce vyšel v přepočtu na pět milionů korun.

Asi to je trefa do černého, protože – jak tvrdí britský The Sun – pro Angelinu je střelba afrodiziakem. Brad a Angelina se shodou okolností seznámili v roce 2005 při natáčení filmu Mr. and Mrs. Smith, kde se ze zbraní střílelo o sto šest. Oba herci se navíc museli na svou filmovou roli důkladně připravit na střelnici, přičemž Angelina údajně svého partnera ve střeleckém umění s přehledem překonala.

Autor:
Publikováno: 6. 9. 2012 16:20 Nahlásit obsah