Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Celebrity: arogantní a sexy

Celebrity: arogantní a sexy

Jejich hezká tvářička je základ úspěchu, nejsou to ale žádní chudinkové. Tihle chlapi se o sebe umí dobře postarat a jejich hereckým charakterům nechybí pořádná dávka arogance. Tipnete ti, o kom je řeč?

Ryan Reynolds

Má na kontě jedno vítězství jako Nejvíc sexy muž planety, ale není to jen tak ledajaký hezounek. Zazářil v X-Men Origins jako muž meče a mutantský zabiják, srdnatě vybojoval také srdce Blake Lively.

Ed Westwick

Pravděpodobně ho znáte jako sukničkáře ze Super drbny (Gossip girl), zároveň to ale není někdo, s kým byste si chtěli zahrávat. Jeho seriálový Chuck je vždy připraven pro každou výzvu.

Wentworth Miller

Pro řadu dívek byl Went jedním z důvodů, proč koukat na Útěk z vězení, kde byl odsouzen k smrti za čin, který nespáchal. A věřte, že tenhle hezoun se o sebe umí pěkně postarat.

David Beckham

Davida vidíme většinou usměvavého, naštvaný výraz vytahuje jen při fotbale. Jako třeba při nečekaně rychlém vypadnutí Anglie z Mistrovství světa.

Russell Crowe

Málokdo v jeho věku dokáže vypadat zuřivě a sexy zároveň, pokrytý potem a krví. Jeho něžnou stránku prozrazují jen božské oči a lehce rakouský akcent.

Jude Law

Na Angličana je trochu temperamentní, určitě bychom od něj nečekali ošklivé zacházení s paparazzi, nebo facku kameramance. Ale nemůžete nepřiznat, že je sexy.

Johnny Depp

Lusknutím prstů by nás dostal na kolena. Na červeném koberci se směje málokdy, ale pořád vypadá k sežrání.

Josh Holloway

Tohoto drsného hezouna známe ze seriálu Ztraceni, který už nebrázdí naši televizní obrazovku týden co týden. Josh se teď zabývá snowboardem a motokrosem a konci seriálu je prý rád.

Colin Farrell

Všichni znají Colina trochu jako zlobivého kluka, který nerad média. Tak či tak je skvělým hercem a nemůžeme mu upřít dokonalé tělo.

Gerard Butler

Kde by byl výběr sexy mužů bez Gerarda Butlera. Jeho zuřivou stránku známe z 300: Bitva u Thermopyl, tu k sežrání zase z PS. Miluji tě a Fantoma opery.

foto: femina.cz, bestylish.org, handson.provocateuse.com, celebblowdown.com, bodyfitnessgain.com, people.com

Autor:
Publikováno: 7. 12. 2012 21:32 Nahlásit obsah