Celebrity, které mají zkušenost s anorexií

Celebrity, které mají zkušenost s anorexií

Jsou krásné, hubené a celý svět k nim vzhlíží. Jsou to však ty, které za svou štíhlost tvrdě pykaly. O kom je řeč?

 

 

Lady Gaga

Lady Gaga odhalila svoje problémy  s přijímáním potravy teprve nedávno a celý svět obletěla fotka jejího těla plného křivek jen ve spodním prádle, kterou zveřejnila na svém Twitteru. S anorexií a bulimií bojovala od patnácti a teprve teď je se svojí postavou opravdu spokojená. Prostřednictvím blogu „A Body Revolution 2013“ vyzývá mladé dívky, aby se nestyděly za svoji postavu a zveřejňovaly svoje fotografie,  „aby byly jejich křivky slavné.“

Lucy Hale

Lucy můžete znát z populárního amerického seriálu Pretty Little Liars. Svoje problémy s jídlem odhalila v Cosmopolitanu hlavně jako varování pro mladé dívky, které si zahrávají s hubnutím.

„Nikdy jsem o tom opravdu nemluvila, ale dokázala bych tenkrát nejíst celé dny. Nebo si dát jen ovoce a pak strávit tři hodiny v posilovně.“

Alanis Morisette

V roce 2011 hvězda zveřejnila své problémy s anorexií na blogu iVillage.com. popisovala, jak při každém pokusu o zdravé přijímání potravy trpěla traumaty a depresemi, kdy tloušťka pro ni byla něco, čím se chránila a také něčím, co fungovalo jako jistota ve světě jinak plném nejistot.

Mary Kate Olsen

Už při pohledu na žebra vyrýsovaná ve výstřihu na zádech Mary Kate něco dávalo najevo, že bulimie a anorexie číhají za rohem. Herečka se odhodlala přijít s pravdou ven na své osmnácté narozeniny.

Victoria Beckham

Victoria jednou přiznala, že měla v minulosti problém s kontrolováním svého příjmu potravy. Článek byl vydán jako extrakt její nadcházející biografie v novinách Mail on Sunday. Victoria však popírá, že by někdy trpěla anorexií. Vše vysvětluje jen jako „posedlost“ svým zjevem.

Tara Reid

Tara, hvězda populární Prciček, trpěla anorexií po dramatickém rozchodu se svým snoubencem.

Isabella Caro

To nejsmutnější nakonec. Francouzská modelka zemřela na anorexii ve věku 28 let, tři roky poté, co nafotila známé fotografie, které měly varovat před anorexií další ženy.

foto: vakeomusic.com, mme.com

Autor:
Publikováno: 15. 11. 2012 21:15 Nahlásit obsah