Celebrity s křivkami, které zbožňujeme

Celebrity s křivkami, které zbožňujeme

Přestože se to tak nezdá, ne všechny celebrity nosí velikost nula. Jsou i takové, které se honosí ladnými křivkami, které zdůrazňují v padnoucím oblečení vyzdvihující jejich přednosti. Nejsou to fanynky diet a počítání kalorií, místo toho jen sem tam zajdou do posilovny. O kom je řeč?

Lisa Riley

Lisa se svou postavou evidentně žádné nevyřešené problémy nemá, neboť nedávno účinkovala v televizní taneční soutěži. Samozřejmě, že to někteří brali jako provokaci…

Christina Aguilera

Doby, kdy byla Christina štíhlá jako proutek, jsou dávno pryč. Nyní nám předvádí figuru poněkud oplácanější- a sama říká, že je se sebou spokojená. „Být štíhlá pro mě vždycky byla velká výzva, které jsem musela čelit. Líbí se mi, jaká jsem teď – a samozřejmě ráda předvádím svůj výstřih.“

Kelly Brook

Víte, že Kelly byla jednou zvolena za nejvíce sexy ženu na světě? Tak či tak, Kelly o sobě tvrdí, že nesnáší diety a cvičení, ale svoji postavu si udržuje sexem. Inspirace?

Christina Hendricks

Christina si jednou postěžovala, že módní návrháři ji neshledávají příliš atraktivní pro nošení jejich oblečení. „Takhle jsem se narodila a cítím se krásná,“ řekla v interview nedlouho poté. A s tím se nedá nic než souhlasit.

Jennifer Lopez

Kdo ještě nikdy neslyšel o J.Lo a jejím pověstném zadku? Jennifer se stravuje dietně, cvičí jógu, a když chce shodit pár deka, nepřijímá karbohydráty.

Salma Hayek

Salma nikdy nebývala dívka s křivkami, popravdě řečeno, ve škole jí bylo posmíváno za vyhublost a plochý hrudník. Jednou přiznala, že prý šla dokonce do kostela se pomodlit k Bohu, aby jí pomohl k výraznějším křivkám.

Kate Winslet

Kate také rozhodně nepatří mezi ty nejhubenější. „Nejsem žádná kostřička - a odmítám jí být. Byla bych ráda, kdyby si mladé dívky myslely, že je možné mít zdravou figuru.“

Mariah Carey

Mariah je na svou postavu právem pyšná a rozhodně se nebojí ji ukázat. Jednou prohlásila: „Nechci být vyhublá… tloustnu a hubnu velmi rychle díky tomu, že mám více formované tělo. Lidé si to neuvědomují.“

Britney Spears

I hubené dny popové princezničky už jsou dávno ty tam. Svou váhu si udržuje plánovanými jídelníčky a mraženými polotovary, jejím hříchem jsou pak fastfoody. Cvičení samotnému moc neholduje, ale tančí a dělá dřepy.

*fotografie z: wallpapery celebrit, nydailynews.com, thisis50.com, rollingstone.com

Autor:
Publikováno: 29. 10. 2012 12:17 Nahlásit obsah