Celebrity se zálibou v tetování

Celebrity se zálibou v tetování

Některé celebrity se v tetování opravdu zhlédly. I když vám možná přijde, že za chvíli na sobě nebudou mít jediný volný kousek kůže, tetování samo o sobě je právě součástí jejich image. Kdo k celebritám, které se zamilovaly do tetování, patří konkrétně?

David Beckham: Jako obrázek

Slavný fotbalista David Beckham je jako obrázek. Na jeho těle najdete víc než dvě desítky tetování. Kérky, jimiž se může pochlubit, se vztahují nejen k jeho náboženskému vyznání a životní filozofii, ale hlavně k jeho rodině. Jeho tělo tak třeba zdobí Ježíš se třemi andělíčky, citáty z bible, jména jeho dětí, anebo vyobrazení jeho manželky Victorie jako nahého anděla.

„Všechna moje tetování mají nějaký smysl, ale nikdy je neplánuji. Prostě ráno vstanu a napadne mě, co bych si nechal na tělo vytetovat. Chci tak vyjádřit svoje pocity, myšlenky a vzpomínky,“ tvrdí o své zálibě v tetování David.

 

Pink: Tetování na obtíž

Zpěvačka Pink má na svém těle víc než dvacet tetování. Všechna si ovšem chtěla nechat postupně odstranit pomocí laseru. A tak loni v létě začala nejprve s menším hudebním symbolem, který měla vytetovaný za levým uchem. Pink ovšem zjistila, že odstranění tetování není rozhodně bezbolestná procedura, a tak od svého plánu nakonec upustila.

„Z první odstraňovací fáze jsem utekla. Bylo to desetkrát horší, než když mi to tetování dělali. Než tuhle bolest, raději jsem se rychle smířila s tím, že všechna ta tetování budu mít i v osmdesáti,“ nechala se zpěvačka slyšet.

Justin Bieber: Kérky s náboženskými motivy

Mladinká hvězdička Justin Bieber má na svém těle vytetovaných již osm obrázků. A rozhodně prý ve své zálibě v tetování hodlá i nadále pokračovat.

Kterými kérkami se může Justin konkrétně pochlubit? Na levém boku má zvěčněného malého racka, na předloktí sovu a nápis „Believe“, na prsou korunu, na pravé paži japonský symbol hudby, na levé straně žeber nápis „Ješua“, na levém lýtku portrét Ježíše Krista a na pravém lýtku obraz renesančního malíře Albrechta Dürera „Modlící se ruce“.

Rihanna: Tetování jako pocta

V tetování se zhlédla i zpěvačka Rihanna. Ta má na sobě kolem dvacítky kérek. Tak třeba stehno jí zdobí sanskrtská modlitba, na uchu má hvězdy, na kotníku egyptské motivy, na prostředníčku nápis „love“ a na hýždích list marihuany.

Kromě toho si loni pod prsa nechala vytetovat obrázek bohyně Isis s křídly, který zasvětila své babičce, jež jí zemřela na rakovinu.

Lady Gaga: Tetování pouze na levé straně těla

Novým tetováním chtěla vzdát poctu také zpěvačka Lady Gaga, a to svému blízkému kamarádovi, který přišel o milovanou mámu. Loni na podzim si proto nechala vyholit temeno hlavy, kam následně přibylo tetování andělíčka. Zpěvačka má na svém těle i další kérky. Například nápis „Artpop“, jednorožce, růži s houslovým klíčem nebo kotvu.

Zajímavostí je, že všechna tetování má pouze na levé straně těla. A to prý na přání svého otce, který ji požádal, aby si na své levé straně těla dělala, co sama chce, a aby naopak pravá strana zůstala naprosto čistá.

 

Foto: sayonori.com, www.mirror.co.uk, www.jtmagz.comennvy.comwww.wetpaint.com, www.ladygagawallpapers.com 

Autor:
Publikováno: 12. 4. 2013 01:03 Nahlásit obsah