Halloween 2022 českých celebrit: Kdo měl nejkrásnější kostým?

Halloween 2022 českých celebrit: Kdo měl nejkrásnější kostým? Zdroj: Shutterstock

Halloween, který připadá na 31. října, se těší velké oblibě také v Česku. Ani letos jej nevynechaly některé tuzemské celebrity, které si nechaly na svém halloweenském převleku opravdu záležet. Zajímá vás, které české známé tváře, si oblékly na halloweenskou party opravdu stylový kostým? Některé proměny jsou skutečně dechberoucí!

Neskutečnou proměnou prošla na Halloween zvláště zpěvačka Tereza Kerndlová, která byla absolutně k nepoznání. Na populární svátek, který oslavila s přáteli na španělském pobřeží, se proměnila v Avatara.

“Podařilo se neuvěřitelný! dostat naše kamarády na Halloween za náma do Španělska! Miluju vás všechny! Jste lásky!” okomentovala svůj neuvěřitelný převlek na Instagramu krásná zpěvačka.

Na Halloween se perfektně vypěknila také zpěvačka Sharlotta, která si vybrala kostým kočky Šklíby z Alenky v říši divů. 26letá potetovaná umělkyně opět dokázala, že se nedrží při zemi ani při výběru halloweenského převleku, který byl neskutečně propracovaný.

Halloweenské oslavy si nenechala ujít ani manželka bijce Karlose Vémoly, Lela, která byla jako krvavá princezna doslova nepřehlédnutelná. 

Zdroj: Shutterstock “Halloween právě začíná. Děkuji za krásně ušitý kostým. Konečně si to jdu pořádně užít,” napsala Lela Vémola ke svému halloweenskému kostýmu, jehož fotku sdílela na Instagramu.

Svým halloweenským kostýmem ohromila také DJka Andrea Pomeje, která zvolila černý kostým kočičí ženy. V tomto kostýmu byla navíc pracovně, neboť stála přímo za mixážním pultem

Zdroj: Instagram.com

Autor:
Publikováno: 2. 11. 2022 09:54 Nahlásit obsah