Jak dnes vypadají herci z filmu Past na rodiče?

Jak dnes vypadají herci z filmu Past na rodiče?

Pokud znáte rodinnou komedii Past na rodiče, pak vás možná překvapí, že od premiéry filmu uteklo už 20 let. V dvojroli v něm zazářila jedenáctiletá herečka Lindsay Lohan a nejen ona se za poslední dvě desetiletí pořádně změnila. Pojďte se s námi podívat, co dnes herci z tohoto oblíbeného filmu dělají.

Tato oblíbená rodinná komedie vypráví o dvojčatech Hallie a Annie (která si zahrála právě Lindsay Lohan), která se však vzájemně vůbec neznají. Kvůli rozchodu rodičů totiž vyrůstaly odděleně. Shodou náhod se však setkaly na letním táboře a už zakrátko jim došlo, že jsou sestry. Jejich radost však kazí to, že již brzy se budou muset vrátit domů. Dívky proto vymyslí doslova ďábelský plán – jednoduše se vymění! A kdo ví, jestli mezi rodiči nepřeskočí po jedenácti letech jiskra?

Tato příjemná komedie si získala jak srdce dětí, tak i mnoha dospělých. Od jejího natáčení však uběhlo už 20 let! Zajímá vás, jak herci z filmu vypadají dnes?

Lindsay Lohan (Annie a Hallie)

Lindsay Lohan svou kariéru odstartovala už jako malá holčička. Její první velká šance přišla právě s filmem Past na rodiče, který Lindsay otevřel dveře ke hvězdné kariéře. V následujících letech si zahrála především v mnoha teenagerovských komediích, jako třeba Mezi námi děvčaty nebo Protivný sprostý holky. O Lindsay se hovořilo jako o velkém talentu. Ten však brzy začaly zastiňovat její problémy s alkoholem, drogami a zákonem. Několikrát byla zatčena a nějakou dobu strávila na odvykačkách, což ovlivnilo její kariéru. V poslední době se hovoří o jejím comebacku a během ledna by se na MTV měl objevit její vlastní pořad.

Lindsay Lohan si prošla závislostí na alkoholu a drogách. Zdroj: www.thisisinsider.com

Dennis Quaid (Nick Parker)

Dennis Quaid si zahrál otce dvojčat. Jeho tvář je v hereckém světě známá a na stříbrném plátně se objevuje pravidelně. Jeho kariéra však chvilkami připomíná horskou dráhu. Na jednu stranu si ho pamatujeme ze skvělých filmů jako Dračí srdce nebo Frekvence, na té druhé najdeme v jeho filmografii pěknou řádku filmů, které propadly. Za zmínku však určitě stojí film z roku 2017 – Psí poslání.

Dennise Quaida jsme mohli vidět třeba ve Statečném srdci. Zdroj: www.people.com

Natasha Richardson (Elizabeth Jamesová)

Krásnou maminku Annie a Hallie si zahrála herečka Natasha Richardson. Z jejích hereckých počinů v následujících letech si můžeme připomenout filmy Dohola nebo Krásná pokojská. Jejím manželem byl herec Liam Neeson. V roce 2009 však při rodinné lyžovačce v Kanadě utrpěla zranění, na jejichž následky později zemřela.

Natasha Richardson bohužel v roce 2016 zemřela. Zdroj: www.people.com

Elaine Hendrix (Meredith Blake)

Elaine Hendirx si zahrála mrchu Meredith, která se chtěla vdát za Nicka Parkera a tím se dostat i k jeho tučnému bankovnímu kontu. Atraktivní blondýnka se prosadila nejen jako herečka, ale i jako zpěvačka, tanečnice a producentka. Na jejím kontě jsou desítky filmových i seriálových rolí.

Elaine je v současnosti i úspěšnou producentkou a zpěvačkou. Zdroj: www.celebsnow.co.uk

Lisa Ann Walter (Chessy)

Lisa Ann Walter si v Pasti na rodiče střihla roli hospodyně v domácnosti Nicka Parkera a dcera Hallie. I nadále se herečka objevovala spíše ve vedlejších rolích, jako například ve filmech Božský Bruce, Smím prosit nebo Válka světů.

Lisa je spíše herečkou vedlejších rolí. Zdroj: www.closerweekly.com

Simon Kunz (Martin)

Naopak role komorníka v rodině Elizabeth a Annie připadla herci Simonu Kunzovi. I on se objevuje především ve vedlejších rolích, jako třeba v seriálech Sherlock, The Last Kingdom nebo Vraždy v Midsomeru.

Simon Kunz se prosadil především v seriálech. Zdroj: www.people.com

Autor:
Publikováno: 19. 12. 2018 09:40 Nahlásit obsah