Jak se změnili a co dnes dělají herci z Pobřežní hlídky?

Jak se změnili a co dnes dělají herci z Pobřežní hlídky? Zdroj: www.people.com

Před 29 lety se na televizních obrazovkách poprvé objevila Pobřežní hlídka - seriál plný krásných a opálených plavčíků a plavčic. I u nás se seriál v 90. letech pravidelně vysílal a nejedna žena s kamarádkou u kávy diskutovala, co bude dál s osudy Mitche, Stephanie a dalších. Jak se za ta léta změnili hlavní protagonisté a jak se jim daří?

David Hasselhoff (Mitch Buchannon)

Davida katapultoval seriál mezi ty největší celebrity a může se pyšnit dokonce i vlastní hvězdou na chodníku slávy. Své roli svalnatého záchranáře tak věřil, že když seriál po první sérii zrušili (z důvodu malé sledovanosti), investoval do něj své vlastní peníže, aby mohl seriál pokračovat. Ze seriálu se stal postupně absolutní hit, který se vysílal ve 144 zemích světa. David v seriálu vydržel od prvního do posledního dílu a nakonec i práva na Pobřežní hlídku odkoupil od televize. Postupně se objevil ještě v několika filmech, kde mnohdy hrál sám sebe. Pokoušel se prorazit i v hudebním průmyslu a mnoho let bojoval s alkoholem i drogami.

Zdroj: www.eonline.com

Pamela Anderson (C.J. Parker)

Pamela patřila mezi největší sexbomby seriálu, jejímž úkolem bylo k televizním obrazovkám přilákat i muže. Svou kariéru odstartovala v časopise Playboy, který jí pomohl k seriálovým rolím. Po úspěchu v Pobřežní hlídce se mihla v několika rolích, kde však příliš výrazných úspěchů nedosáhla. V roce 2004 oznámila, že odchází do hereckého důchodu a dále se chce věnovat svým dvěma dětem. Vrhla se na psaní knih a boj za práva zvířat. Nyní je jí 51 let a nutno říci, že na svůj věk vypadá stále dobře!

Zdroj: www.stantondaily.com

Alexandra Paul (Stephanie Holden)

Plavčice Stephanie byla vždy kladná postava a jejím poznávacím znamením byl krátký sestřih. Na rozdíl od některých svých ostatních kolegyň se může i po tolika letech pyšnit krásnou postavou i přirozeným obličejem. A není se čemu divit. Když skončila s natáčením Pobřežní hlídky, objevila se v pár filmech, ale poté se vrhla na vlastní podnikání. Aktivně se věnuje sportu a stala se dokonce i výživovou poradkyní. Je vegetariánkou a aktivně se angažuje v projektech na ochranu zvířat a životního prostředí.

Zdroj: www.toofab.com

David Charvet (Matt Brody)

V Pobřežní hlídce patřil David vždy mezi ty nejoblíbenější herce. V seriálu strávil celkem pět let a poté se přesunul do seriálu Merlose Place. Podobného úspěchu se však nedočkal, a tak se rozhodnul s herectvím praštit a věnovat se hudbě. Jeho album bylo úspěšné především v jeho rodné Francii.

Zdroj: www.zimbio.com

Yasmine Bleeth (Caroline Holden)

Sestrou seriálové Stephanie byla právě Caroline, kterou ztvárnila Yasmine Bleeth. Ta měla ve své herecké kariéře poměrně slušně nakročeno – už v šesti měsících si zahrála v reklamě firmy Johnson & Johnson Baby. Známou se však stala až rolí v Pobřežní hlídce a pravidelně byla zařazována do žebříčku nejvíce sexy žen světa. Krása i skvělá kariéra však měly i svou odvrácenou stranu a tou byly drogy. Její život provázely drogové excesy a několikrát skončila na odvykačce. Drogy se výrazně podepsaly i na jejím zevnějšku a dnes v ní jen málokdo poznává sexy plavčici.

Zdroj: www.eonline.com

Jeremy Jackson (Hobie Buchannon)

Jeremy patřil společně s Davidem Hasselhoffem mezi herce, kteří v seriálu strávili nejdelší dobu. Hrál zde totiž Mitchova syna Hobieho, která ho už ve věku devíti let katapultovala mezi celebrity. V seriálu strávil celkem osm let a během rozhovoru přiznal, že během natáčení měl problémy s drogami. Právě drogy měly být důvodem, proč musel ze seriálu odejít. Za držení drog byl dokonce zatčen a musel strávil dlouhou dobu na odvykací kůře. V roce 2000 veřejně prohlásil, že je z nejhoršího venku. V poslední době ho můžeme čas od času zahlédnout v některé z menších rolí.

Zdroj: www.viralscape.com

Autor:
Publikováno: 28. 12. 2018 14:00 Nahlásit obsah
Loading...