Jak se změnily a co dělají děti ze známých horrorů?

Jak se změnily a co dělají děti ze známých horrorů?

Být dětským hercem rozhodně není žádná legrace. A co teprve, pokud jste jako malí obsazeni do hororu. Většina z nich se poté snaží prorazit i v dalších filmech, ale mnohdy jsou zaškatulkování jako „ti z hororu“. Zajímá vás, co se stalo s dětskými herci ze slavných hororů, jako je Osvícení, Kruh, Vymítač ďábla a další.

Lisa a Louisa Burnsovy – Osvícení

Dvojčata Lisa a Louise dostaly svou nejznámější roli, když jim bylo pouhých 10 let. Své 11. narozeniny pak slavily přímo s celým natáčecím štábem. Pravdou ovšem je, že právě tento horor se stal vrcholem jejich herecké kariéry. Ze stříbrného plátna se vrátily rovnou do školních lavic a dále vyrůstaly stejně jako jejich vrstevníci. Obě nastoupily na vysokou školu, Lisa vystudovala literaturu a jazyk, Louisa se stala mikrobioložkou.

Zdroj: www.zimbio.com

Daveigh Chase – Kruh

Daveigch Chase si vybavíme z kultovního horroru Kruh a Kruh 2, ve kterém se objevila, když jí bylo 12 let. Dnes je jí 28 let a přestože vyrostla do krásy, stále nezískala roli, která by Kruh překonala. V poslední době se o ní psalo pouze v souvislosti s některými jejími průšvihy – v únoru prý nechala před nemocnicí umírajícího muže, aniž by mu poskytla pomoc a nedávno ji policie obvinila z krádeže auta, ke kterému neměla potřebné doklady.

Zdroj: www.mybeat.fm

Linda Blair – Vymítač ďábla

Od premiéry filmu Vymítač ďábla uplynulo už 45 let. Hlavní roli dívenky, posedlé ďáblem, získala tehdy čtrnáctiletá Linda Blair. Dnes je herečce 59 let a herectví odsunula na vedlejší kolej. Věnuje se především charitě a humanitární pomoci – sama dokonce založila svou vlastní nadaci, díky které mohou lidé adoptovat opuštěné a týrané pejsky.

Zdroj: www.articlesvally.com

Haley Joel Osment – Šestý smysl

Haley Joel Osment vzbudil pozornost veřejnosti už ve svých šesti letech, kde ztvárnil syna Forresta Gumpa. Opravdové popularity však dosáhl až díky roli malého chlapce, který vídá mrtvé, ve snímku Šestý smysl, za kterou byl nominován na Oscara. Na rozdíl od ostatních svých dětských kolegů si poměrně úspěšně vedl i v dalších letech a byl režiséry obsazován. Dnes je mu 30 let a stále je považován za kvalitního, i když méně známého herce.

Zdroj: ridiculouslyextraordinary.com

Autor:
Publikováno: 30. 10. 2018 08:47 Nahlásit obsah
Loading...