Jak se změnily dětské hvězdy? Poznali byste ještě Kevina?

Jak se změnily dětské hvězdy? Poznali byste ještě Kevina?

Když byli malí, znal je celý svět a už i v osmi letech dokázaly vydělávat statisíce dolarů. Řeč je o dětských hercích, kteří svá dětská léta strávili před televizními kamerami. Na každého z nich měly úspěch a sláva zcela jiný vliv. Někteří využili příležitosti vybudovat si skvělou kariéru, velká část z nich však nezvládla nápor popularity.

Ač se nám může na první pohled zdát, že být slavný a vydělávat spousty peněz je sen každého dítěte, věřte, že realita je mnohem krutější. Herci, kteří začínali už v dětských letech, často tvrdí, že svou nejlepší roli odehráli právě jako děti a jedním z mnoha problémů bylo to, že s dospíváním se jejich výkony už jenom horšily.

Jiní se zas nedokázali vyrovnat s ohromnou popularitou a penězi. Desítky rozhovorů denně, nulové soukromí, ale i šikana spolužáků. To byly často příčiny, proč během dospívání trpěli dětští herci úzkostmi a uchylovali se k drogám nebo alkoholu.

Jedním z mnoha příkladů jsou třeba Macaulay Culkin, kterého všichni známe z oblíbeného filmu Sám doma nebo Lindsay Lohan. Už méně se třeba ví o osudech Jaka Lloyda, který si zahrál malého Anakina Skywalkera ve Hvězdných válkách nebo Edwardu Furlongovi alias Johnnu Connorovi z filmu Terminátor 2.

Připravili jsme pro vás video o osmi dětských hercích, kteří se ve svém nízkém věku museli vyrovnat s popularitou. Dozvíte se, jaké osudy je potkaly a jak vypadají dnes.

Autor:
Publikováno: 6. 9. 2018 17:00 Nahlásit obsah