Katie Holmes odešla z rozvodu naprázdno

Katie Holmes odešla z rozvodu naprázdno

Katie Holmes (33) ostrouhala. Ačkoli její rozvod s Tomem Cruisem (50) proběhl potichoučku, na veřejnost se okamžitě dostaly informace o jejich majetkových tahanicích. Katie však kromě alimentů na dceru Suri (6) nedostane od Toma vůbec nic. Herečce to prý nevadí, šlo jí totiž v prvé řadě o rozvod.

Ten, kdo předkládal, že herečka získá alespoň nějaké procento z pětimiliardového exmanželova majetku (přepočteno v korunách), tak ten se přepočítal. Katie Holmes totiž odešla z rozvodových tahanic na prázdno.

Herečce, která zazářila v seriálu Dawsonův svět, však prý šlo v prvé řadě o rozvod a o vymanění se ze spárů scientologické církve. Od Toma jsem chtěla jenom rozvod, nic víc, prohlásila Katie Holmes před novináři. Z toho důvodu přistoupila na mimosoudní vyrovnání, které jí jako exmanželce odepřelo právo dostávat od Toma Cruise měsíční alimenty, které by pokryly její životní výdaje.

Hlavním z důvodů tohoto „ústupku“ byl možný strach z toho, aby při soudních tahanicích nepřišla o dceru Suri. Vzpomeňme si totiž na rozvod Toma Cruise s Nicole Kidman (45), která zatoužila po vyšších alimentech – Tom jí je dal, ale výměnou za jejich dvě děti Connora a Isabellu. Newyorský soud svěřil šestiletou Suri do Katieny péče. Tom má ovšem právo na velmi časté návštěvy.

Během mimosoudního vyrovnání se Tom a Katie dohodli na alimentech pro dceru. Tom bude na Suri ročně platit 400 tisíc dolarů, v přepočtu bezmála osm milionů korun, a to až do jejích osmnáctých narozenin. Navíc bude mít na starosti také výdaje za dceřino vzdělání a zdraví.

Autor:
Publikováno: 27. 8. 2012 15:09 Nahlásit obsah