Láska nebeská: Jak se herci změnili a co dnes dělají?

Láska nebeská: Jak se herci změnili a co dnes dělají? Zdroj: https://www.denofgeek.com/

Už je to 15 let, kdy se v kinech poprvé objevil vánoční trhák Láska nebeská. V kinech vydělal 247 milionů dolarů a stal se vánoční stálicí na našich obrazovkách. Jak se od dob natáčení herci této kultovní romantiky změnili a jak se jim daří?

Komedie Láska nebeská byla natočena v roce 2003 a poměrně rychle se stala oblíbeným vánočním filmem, který si nemůžeme ani jeden rok nechat ujít. Pojďte se s námi podívat na herce, kteří se ve filmu a objevili a na jejich proměnu za posledních 15 let.

TIP: Myslíte si, že film Láska nebeská znáte dobře? Otestujte se v našem kvízu.

Hugh Grant

Hugh Grant si v Lásce nebeské zahrál už na vrcholu své slávy, kdy měl za sebou úspěšné role ve filmech jako Deník Bridget Jonesové nebo Notting Hill. Ve filmu ztvárnil atraktivního britského premiéra, který se zamiluje do jedné ze svých zaměstnankyň. V poslední době jsme ho mohli zaznamenat ve filmech Krycí jméno U.N.C.L.E. nebo Božská Florence.

Zdroj: www.zimbio.com

Martine McCutcheon

Právě onu slečnu, do které se Hugh Grant zamiluje, si zahrála Martine McCutcheon. Od té doby si střihla pár rolí v seriálu a několik málo filmových rolí. Je však také úspěšnou moderátorkou a zpěvačkou.

Martine je nyní i úspěšnou zpěvačkou a moderátorkou. Zdroj: ca.hellomagazine.com

Emma Thompson

Emma Thompson patří k oblíbeným britským herečkám, která už v době natáčení měla za sebou velmi úspěšné projekty. V Lásce nebeské si zahrála ženu, která přijde na nevěru svého manžela, kterého si zahrál Alan Rickman. Emma je aktivní herečkou, a proto v následujících letech rozhodně nezahálela. Objevila se ve filmech o Harry Potterovi, v Dítěti Bridget Jonesové nebo v aktuální novince Johnny English znovu zasahuje.

Emma Thompson je uznávanou herečkou. Zdroj: www.zimbio.com

Alan Rickman

I přes množství skvělých rolí, které si Alan Rickman zahrál, si ho budeme nejspíš navždy pamatovat jako Severuse Snapea. Mimo jiné se však objevil v desítkách dalších úspěšných rolí a hlavně během devadesátých let se umisťoval na předních příčkách nejvíce přitažlivých mužů světa. Bohužel v roce 2016 Alan Rickman zemřel na rakovinu.

Alan Rickman bohužel v roce 2016 zemřel. Zdroj: www.zimbio.com

Colin Firth

Jedním z nejvíce charismatických herců současnosti je i Colin Firth. Než se objevil v Lásce nebeské, měl za sebou úspěch v seriálu Pýcha a předsudek a jako úžasný pan Darcy v Deníku Bridget Jonesové. I v současné době je stále oblíbeným a obsazovaným hercem, který o role nemá nouzi. Pamatovat si ho můžeme z filmů Mamma Mia, Králova řeč, Vánoční koleda, Kingsman: Tajná služba a další.

Colin Firth zraje jako víno. Zdroj: www.zimbio.com

Keira Knightley

Křehká Keira Knightley na sebe výrazněji upozornila ve filmu Blafuj jako Beckham. Ve stejném roce, kdy natáčela Lásku nebeskou, natáčela i první díl Pirátů z Karibiku. Dva úspěšné filmy v jednom roce ji vystřelily mezi hvězdy a v dalších letech se objevila v desítkách dalších úspěšných rolí.  

Křehká Keira je úspěšnou herečkou. Zdroj: www.zimbio.com

Thomas Brodie-Sangster

Thomasovi bylo 13 let, když zazářil v Lásce nebeské. Za svou roli byl nominován na Golden Satellite Award a Young Artist Award. V hereckém světě se neztratil a zahrál si dokonce i v několika epizodách Her o trůny a v trilogii Labyrint. I přes to, že je mu 28 let, stále připomíná toho malého roztomilého kluka z Lásky nebeské.

Thomas vypadá i ve svých 28 letech jako kluk. Zdroj: www.zimbio.com

Autor:
Publikováno: 18. 12. 2018 10:00 Nahlásit obsah
Loading...