M.A.C. a Nicki Minaj chystají nude kolekci rtěnek

M.A.C. a Nicki Minaj chystají nude kolekci rtěnek Zdroj: www.directlyrics.com

Nicki Minaj ovládá srdce fanoušků a hip hopové hitparády s její ostrou hudbou. Nyní královna zaujala veřejnost jejími na míru vyrobenými rtěnkami pro kosmetickou značku M.A.C.

Pokud jde o zahraniční celebrity, Nicki Minaj se řadí mezi královny. Mezi jejím odvážným oblečením, účesy a bezchybným líčením, od ní můžeme očekávat i nějaký drsný a provokativní rap. Milujete nude rtěnky a líčení? Tak se na chvíli zastavte a zjistěte si, kdy Nicki uvede na trh nude rtěnky ve spolupráci s M.A.C, protože jak všichni víme, nahota pro Nicki Minaj není problémem. Vsadím se, že právě nahota a provokace se skrývá za inspirací rtěnek. 

Nicki Minaj (2) Zdroj: www.popsugar.com Nicki ve spolupráci s M.A.C. představí dva odstíny rtěnek - Nicki's Nude a The Pinkprint. Kromě těchto rtěnek dále M.A.C uvede kolekci dalších 24 nude rtěnek a lesků na rty, takže si určitě najdete svůj oblíbený odstín. Produkty budou na pultech 21. září 2017 (jak v obchodech i online). Budete si muset trochu pospíšit, kolekce je limitovaná, což znamená, že bude brzy vyprodaná!

Nicki Minaj (3) Zdroj: www.billboard.com Není to poprvé, kdy Nicki spolupracovala s M.A.C. Zavzpomínejte na rok 2010, kdy uvedla rtěnku v růžovém odstínu - Pink 4 Friday, která každému líčení dodala šmrnc a odvahu. Co se týká letošního roku, tak Nicki dále potvrdila, že s M.A.C spolupracuje na několika projektech, které mají vyjít v roce 2018. Už teď se nemůžeme dočkat!

Publikováno: 29. 8. 2017 11:09 Nahlásit obsah
Loading...