Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Marie Doležalová vyhlásila anketu o nejsexy muže Česka. Kdo vyhrál?

Marie Doležalová vyhlásila anketu o nejsexy muže Česka. Kdo vyhrál? Zdroj: Profimedia

Herečka Marie Doležalová vyhlásila na svém Instagramu velmi zajímavou anketu. Vyzvala své sledující, aby napsali, kdo je podle nich nejpřitažlivějším mužem Česka. Do TOP 10 se probojovali slavní muži především z řad herců.

Marie Doležalová má na svém instagramovém profilu 116 tisíc sledujících. Jak sama herečka uvedla, devadesát procent z nich jsou ženy.

To už je velká ženská skupinka. Rozhodla jsem se tedy udělat anketu “Kdo je v současnosti v Čechách sexy mužem?” Vítězové předních příček budou osloveni, jestli se pro vás na můj instáč nevyfotí. Kdyby vás zajímalo, jak jsem na to přišla, brainstormovala jsem různé nápady na charitativní projekty pro další rok a zaujal mě nápad kalendáře ve stylu Pirelli, kde se fotí v sexy pózách ženy, a líbil se mi nápad takového kalendáře s muži zase pro ženy. Myslím, že takový kalendář nevyznikne, ale od té doby mi v hlavě vrtá otázka, kdo je v současné době v tý topce,” vysvětlila oblíbená herečka, jak přišla na nápad vyhlásit anketu na téma nejsexy muž Česka.

Sledující z řad žen se ihned pustily v komentářích pod příspěvkem do hlasování. Jak výsledky ankety napovídají, Marie Doležalová musela nakonec sečíst několik tisíc hlasů. A jak anketa o nejsexy muž Česka nakonec dopadla? Do TOP 10 se dostali tito pohledné pánové:

  1. Vladimír Polívka
  2. Vojtěch Kotek
  3. Vojtěch Dyk
  4. Martin Hofmann
  5. David Švehlík
  6. Ondřej Vetchý
  7. Daniel Stach
  8. Dominik Vodička
  9. Jiří Bartoška
  10. Hynek Čermák

“Tak je to tu! Červenou tečkou je označená první desítka, kdo chce přesný pořadí, ať si to hezky propočítá! Navíc jsem možná někde mohla zapomenout desítky hlasů na schovaných místech v komentářích. Jdu shánět čísla a požádat umístěné o fotku speciálně pro vás!!!” připsala k výsledkům ankety Marie Doležalová.

Souhlasíte s výsledkem ankety o nejpřitažlivějšího muže Česka, který zveřejnila Marie Doležalová na svém Instagramu? Nebo podle vás v tomto žebříčku ještě nějaký český sexy muž chybí? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj: Instagram.com

Autor:
Publikováno: 7. 1. 2022 10:08 Nahlásit obsah