Monika Marešová přiznala, že pravidelně postupuje botox. Co dalšího si nechala na obličeji vylepšit?

Monika Marešová přiznala, že pravidelně postupuje botox. Co dalšího si nechala na obličeji vylepšit? Zdroj: Profimedia

Manželka hvězdného moderátora Leoše Mareše, módní influencerka Monika Marešová, je ženou, která dbá o svůj zevnějšek. Ačkoliv letos v březnu oslavila již 41. narozeniny, stále vypadá perfektně. Vděčí za to nejen zdravému stravování a pravidelnému pohybu. Jak přiznala v pořadu Showtime, podstoupila několik úprav obličeje.

Módní influencerka a maminka čtyřměsíční dcerky Alex Monika Marešová otevřeně promluvila o tom, že využívá služeb beauty klinik. Cizí jí přitom nejsou ani jemné úpravy obličeje.

Jak Monika Marešová prozradila pro televizní pořad Showtime, chodí pravidelně na botox tváře. První botox si přitom nechala udělat v 35 letech. Po porodu dcerky Alex, jejímž tátou je hvězdný moderátor Leoš Mareš, však módní influencerka na botoxu ještě nebyla.

“Ale těším se, až zase půjdu. S malou je vrchol si jednou denně umýt obličej a dát si jednou denně krém,” vysvětlila Monika Marešová, jejíž hlavní náplní dne je v tuto chvíli starostlivost o čtyřměsíční dcerku.

Botox však není jedinou úpravou obličeje, kterou Monika Marešová podstoupila. Nechala si udělat takzvané foxy eyes, tedy pozdvihnout obočí a nejen to.

“Do pusy jsem si nechala asi dvakrát dát kyselinu hyaluronovou, ale to mi strašně rychle mizí. Nechala jsem si dělat také mezoterapii, protože mám trošku starý krk a dekolt. Mám pleť po tátovi, takový papírek, ale on to nerad slyší,” popsala další jemné úpravy svého obličeje manželka Leoše Mareše, které to ve věku 41 let neskutečně sluší.

Jak Monika Marešová podotkla, nic se ale nemá přehánět a člověk by měl umět stárnout s grácií. “To, že se chceme líbit sami sobě a že chceme stárnout s grácií, je jasné. Myslím si ale, že aby člověk byl úplně vypnutý a nebylo na něm vidět, že mu je tolik, kolik mu je, tak to podle mě není úplně správně,” dodala upřímně pro Showtime Monika Marešová.

Zdroj: Instagram.com/monikamaresova, Cnn.iprima.cz/videa
Autor:
Publikováno: 18. 7. 2022 10:24 Nahlásit obsah