Muž se nechal přeoperovat na Justina Biebera

Muž se nechal přeoperovat na Justina Biebera

Už jste možná slyšeli o muži, který se chce za každou cenu podobat umělohmotnému Kenovi. Myslíte si, že mužský ideál krásy může být ještě bizarnější? Ano, ovšem! Důkazem je Američan Toby Sheldon, jehož záměrem je stát se stoprocentní kopií Justina Biebera!

U 33letého Tobyho Sheldona, který žije v Los Angeles, byste s ohledem na jeho věk určitě čekali alespoň špetku racionálního uvažování. Ovšem tento Američan, jenž se živí jako textař, chce vyčnívat z řady. Jak byste si jinak vysvětlili skutečnost, že se nechal přeoperovat na populárního zpěváka Justina Biebera?

Toby Sheldon za posledních pět let absolvovat řadu plastických operací, aby se svému idolovi přiblížil vzhledem. Zaměřil se samozřejmě i na obličej. Nechal si snížit a vyplnit bradu, vymodelovat rty nebo poupravit oční víčka. Do této přeměny zatím investoval na 100 tisíc dolarů.

Tento 33letý Američan navíc přiznává, že má fobii ze stárnutí. Právě plastická chirurgie mu má zajistit mladistvý vzhled. A na co je obzvlášť pyšný? Když ho jeho kamarádi častují přezdívkou „Toby Bieber“!

Foto: www.newswhip.com, www.fan2.fr, www.tv2.no, www.nydailynews.com   

Autor:
Publikováno: 28. 10. 2013 00:00 Nahlásit obsah