Paris Hilton uvádí novou značku Paris Hilton Lingerie

Paris Hilton uvádí novou značku Paris Hilton Lingerie Zdroj: www.instagram.com/parishilton/

Paris Hilton rádá provokuje a udává styl už několik let. Parfémy, boty, kabelky, kosmetika, oblečení, hodinky, hudba - můžeme pokračovat do nekonečna. Nyní chce Paris zaujmout také intimní stránku žen a uvádí kolekci erotického prádla.

Pamatujete si ještě doby, kdy Paris Hilton byla známá svou porno nahrávkou, reality show The Simple Life a přátelstvím s Kim Kardashian? Vsadím se, že matně! Nyní 36ti letá hotelová dědička uvádí kolekci erotického prádla Paris Hilton Lingerie, hraje na festivalech jako DJka, představuje vlastní hudbu a vydělává neskutečné peníze jako byznysmenka.

Paris Hilton (2) Zdroj: www.instagram.com/parishilton/ Kolekce Paris Hilton Lingerie zahrnuje podprsenky, kalhotky, podvazkové pásy, punčochy a kimona. Prostě taková erotická klasika. Tato kolekce není jediný byznys, který tahle kráska rozjela. Tento rok Paris stihla uvést nové kolekce bot a kabelek, dva parfémy Can Can Limited a Rosé Rush, a nezapomněla ani na novou hudbu. Brzy se chystá vydat nový singl Summer Reign. Co se týče lásky, Paris už skoro rok randí s americkým hercem Chrisem Zylkou. Na založení rodiny a příchod miminka bohužel Paris nemá čas - její kariéra je pro ni dost důležitá!

Paris Hilton (3) Zdroj: www.instagram.com/parishilton/

Publikováno: 11. 7. 2017 08:00 Nahlásit obsah