Seznamte se: Tohle je nejsexy vězeň současnosti!

Seznamte se: Tohle je nejsexy vězeň současnosti!

Na první pohled vypadá jako model nebo filmová hvězda první velikosti. Opak je ale pravdou - tento třicetiletý hezoun jménem Jeremy Meeks vyrostl pro kriminál. Díky svým výrazným rysům i pronikavým modrým očím je však označován za nejsexy vězně současnosti.

Konflikty se zákonem

Skvěle by se hodil na přehlídkové molo, nebo třeba do seriálu Útěk z vězení. On však ve vězení skutečně žije. Třicetiletý Američan Jeremy Meeks na první pohled vypadá jako neviňátko, ale má toho na krku docela dost. A to držení zbraní, vydírání nebo i loupežné přepadení.

Slavný díky Facebooku

A jak to, že se tento modrooký gangster, který má už víc než dvanáct let pravidelné konflikty se zákonem, stal takřka přes noc sexsymbolem? Díky Facebooku! Kalifornská policie totiž Jeremyho spolu s jeho "kolegy" zadržela minulý týden, jeho fotografii následně umístila na Facebook. A to, zvlášť mezi ženami, vyvolalo obrovský poprask.

Tisíce fanynek

Zveřejněnou fotografii Jeremyho Meekse v tuto chvíli olajkovalo víc než dvacet tisíc žen. Některé z nich začaly dokonce kalifornskou policii bombardovat zprávami s tím, že by se měl dát na profesionální modeling a kolik by stálo případné zaplacení kauce.

Ženáč s dvěma dětmi

Tento sexy zločinec, který je mimochodem ženatý a má dvě děti, si ovšem ve vězení asi ještě pobude. Jeho kauce je stanovena na milion dolarů. Která z jeho fanynek by si to mohla dovolit?

Foto: http://guardianlv.com, http://cdn.inquisitr.com

Autor:
Publikováno: 24. 6. 2014 23:17 Nahlásit obsah