Šílené diety slavných

Šílené diety slavných

Grepy, dětské kašičky, losos, sója. Co stojí za reprezentativními postavami celebrit? To se dozvíte právě dnes.

Lady Gaga

Dnes už tomu tak není, protože Lady Gaga s dietami sekla. A jaký byl její trik? Dieta spočívala v dětském jídle, tedy kašičkách a přesnídávkách. Ty obsahují totiž málo tuku, ale zato spoustu vitamínů a minerálů, což udržovalo popovou princeznu v kondičce pro její hudební videa.

Jennifer Lopez, Bruce Willis, Kim Catrall

Všichni tři jsou fanoušky tzv. Diety Periconne, jejíž základ je v rybách. Losos třikrát denně prý navíc dokáže vyhladit vrásky. Hardcore fanoušci ryb mohou zkusit osmadvacetidenní program, který slibuje vypnutí povislé kůže.

Madonna

Madonnu můžeme bezesporu nazvat královnou inovací a zaslouží si to i pro tuhle dietu. Protože prý ráda připravuje jídlo, uvaří si a pak už jen odolává chuti se do toho pustit. Jak prosté!

Beyoncé

Beyoncé je známá svojí směsí z koření, citronové šťávy a javorového sirupu. To pije místo jídla a za dva týdny tak shodila prý deset kilo. Vyzkoušíte to také?

Paris Hilton

Dalo by se říct, že dietu Paris praktikuje sem tam každý, spočívá jen ve vodce, vodě, energetických nápojích a antidepresivech. Takový Red Bull díky kofeinu dokáže nastartovat metabolismus, antidepresiva zase potlačují chuť k jídlu. Otázka jen zní, jak dlouho to její tělo vydrží.

Kylie Minogue

Kylie praktikuje tzv. grepovou dietu, která se datuje až k roku 1930. Spočívá v půlce grepu před každým jídlem. Nejen, že toho sníte méně, ale „inzulín“ v grepu se také postará o cukry.

Liz Hurley, Sarah Michelle Gellar

Pokud nemáte rády zeleninu, nic pro vás. Jejich dieta se skládá z mixovaných rajčat, cibule a brokolice místo normální stravy.

Victoria Beckham

Už jen při pohledu na její postavu bychom neočekávali, že si k večeři dá pečené koleno. Victoria prý žije na dietě ze sóji, jahod a salátu.

*fotografie z: heavenrider.com, eonline.com, rollingout.com, tagklix.com

Autor:
Publikováno: 19. 11. 2012 15:54 Nahlásit obsah