Slavné sestry: Která se vám líbí víc?

Slavné sestry: Která se vám líbí víc?

Jsou mladé, krásné, slavné a úspěšné. A navíc, v žilách jim koluje stejná krev. Jsou totiž sestry. Která z nich se vám líbí víc?

Kate a Pippa Middleton

Tento sesterský pár není určitě třeba blíže představovat. Kate Middleton, manželka britského prince Williama, dostala do vínku stejné množství krásy jako její setra Pippa, která (jak si asi sami vzpomínáte) pobláznila před necelými dvěma roky na královské svatbě svět svým pozadím v bílých družičkovských šatech. Tak jako tak, obě dámy jsou ztělesněním elegance a krásy – a navíc, v posledních letech se staly doslova módními ikonami.

               

Jessica a Ashlee Simpson

Také v této blonďaté sesterské dvojici je jedna ze sester slavnější než ta druhá. Více slávy pro sebe v tomto případě utrhla starší Jessica, která se podobně jako její sestra Ashlee věnuje hudbě a herectví.

 

Penelope a Monica Cruz

Dalo by se říct, že tyto rodilé Španělky vypadají jako jednovaječná dvojčata. Přesto je mezi nimi tříletý věkový rozdíl. Co možná nevíte, Monica Cruz je také herečka, podobně jako její slavnější sestra Penelope Cruz, jejímž mužem je neméně slavný Španěl Javier Bardem.

Ashley a Mary-Kate Olsen

Jednovaječné sestry Ashley a Mary-Kate Olsen se proslavily zejména dětskými rolemi. Momentálně se obě věnují nejen herectví, ale staly se z nich také módní návrhářky. S tím souvisí i fakt, že bývají mnohdy označovány za módní ikony. Časopis Vogue je dokonce koncem roku 2011 ve své speciální edici vyhlásil za nejstylovější slavné sestry světa.

Beyoncé a Solange Knowles

Tyto afroamerické krásky, jsou nejen sestry, obě dvě také spojuje láska k hudbě. Jsou totiž zpěvačky. Slavnější Beyoncé, jež je ze sesterské dvojice ta mladší, svou kariéru navíc vybudovala nejen na krásném hlasu, ale i na výraznějším pozadí.

Foto: Wallcrow.com, Fanpop.com, Vogue.com, Sassisamblog.com, Celebhaterandlover.webs.com, Jinyin.blogspot.com

Autor:
Publikováno: 28. 1. 2013 23:09 Nahlásit obsah