Smutný žebříček: Hvězdy, které zemřely příliš brzy

Smutný žebříček: Hvězdy, které zemřely příliš brzy

Být slavnou hvězdou je snem mnoha lidí. Spousta peněz, zábavy i fanoušků, kteří vás obdivují. Jen málokdo si však uvědomuje, že existuje i odvrácená strana popularity. Tou je především ztráta soukromí a extrémní stres. Někteří nápor slávy nezvládli a zvolili dobrovolný odchod, jiné připravila o život nehoda. Proč museli tito slavní lidé zemřít?

Whitney Houston, Michael Jackson, Heath Ledger. To jsou jen některá slavná jména lidí, kteří už bohužel nejsou mezi námi. Všichni byli slavní, sbírali jedno ocenění za druhým a celý svět jim ležel u nohou. Na první pohled se tak mnozí podiví nad tím, proč by právě tito lidé měli slávou trpět.

Pokud se však podíváte na příběhy těchto celebrit, najdete v nich mnohé temné momenty. Právě ty byly příčinou, proč se cítily pod extrémním tlakem, trpěly depresemi a nezřídka musely začít užívat antidepresiva či léky na spaní. Právě ty se některým z nich staly osudné.

Amy Winehouse a princezna Diana se po celý svůj život potýkaly s bulímií, která byla způsobena především neustálou pozorností a tlakem okolí. Kurt Cobain zas neustále prohrával svůj boj se závislostí na drogách. Zajímá vás, jaké byly příčiny odchodu těchto slavných osobností a co mu předcházelo? Připravili jsme pro vás video o šest celebritách, které zemřely příliš brzy.

Autor:
Publikováno: 19. 9. 2018 15:12 Nahlásit obsah
Loading...