Tak šel čas se Spice Girls

Tak šel čas se Spice Girls

Spice Girls. V druhé polovině 90. let 20. století této jedné z nejúspěšnějších dívčích kapel, která lámala žebříčky světových hitparád, ležel u kolenou takřka celý svět. Vzpomínáte si na ně ještě?

Viva Forever!

Pokus o comeback Spice Girls, které se rozpadly v roce 2000, se uskutečnil v roce 2007. Zůstalo ovšem pouze u jednoho koncertního turné. Mel B, Mel C, Emma, Geri a Victoria se poté společně objevily a také společně zazpívaly až na slavnostním zahájením Olympijských her v Londýně v roce 2012.

Naposledy se Spice Girls oficiálně sešly v prosinci loňského roku u příležitosti premiéry londýnského muzikálu Viva Forever!, který v kostce představuje ty nejznámější hitovky této kapely.

Zajímá vás ovšem, co po rozpadu Spice Girls vlastně dělaly a dělají jednotlivé členky této legendární kapely? Tak čtete dál!

Mel C

Určitě si vzpomínáte na to, že Mel C (40), vlastním jménem Melanie Jayne Chisholm, měla ve Spice Girls přezdívku Sporty, protože si na rozdíl od svých kolegyň potrpěla na sportovní styl v oblékání.

Mel C má v současné době tříletou dcerku Scarlet, jejímž otcem je stavební instruktor Thomas Starr. S tímto mužem však Mel C od loňského roku nežije. Za zmínku stojí také fakt, že i nadále nezanevřela na hudbu a že jako sólová zpěvačka vydala už čtyři alba.

Možná, že jste o Mel C slyšeli také to, že měla vážné zdravotní potíže. Je to opravdu tak – potýkala se totiž s bulimií a trpěla depresemi.

Geri

Geri (40), ve Spice Girl přezdívaná jako Ginger, se celým jménem jmenuje Geraldine Estelle Halliwell. Ještě než začala vystupovat se Spice Girl, dělala tanečnici v nočním klubu. I poté pořádně řádila. Nafotila třeba odvážné snímky pro magazíny Penthouse a Playboy. Také Geri je již matkou. Má sedmiletou dcerku Bluebel Madonu, jejího otce však nikdy oficiálně neuvedla.

A navíc, byla to právě Geri, kdo jako první odešel ze Spice Girl. Této skupině dala konkrétně sbohem už v květnu 1998 s tím, aby mohla rozjet vlastní pěveckou kariéru. V roce 1999 nazpívala svoje první album s názvem Schizophonic. Velký hitem tohoto alba se stala píseň Look At Me – videoklip k této písni se mimo jiné natáčel v Praze.

Druhé album Scream If You Wanna Go Faster vydala Geri v roce 2001. Toto album mimo jiné obsahovalo soundtrack k filmu Deník Bridget Jones s názvem It's Raining Men, kterého se prodalo víc než 2,5 miliónů kopií. Poslední album Passion nebylo už tak úspěšné jako předešlá alba, a proto se Geri rozhodla pro ukončení své pěvecké kariéry.

Victoria

Victoria Beckham (38), dívčím jménem Victoria Caroline Adams, v kapele nazývaná jako Post Spice, to z bývalých Spajsek dotáhla nejdál. Od roku 1999 je provdaná za slavného fotbalistu Davida Beckhama, s nímž má tři syny – Brooklyna Josepha (19), Romea Jamese (10) a Cruze Davida (7) – a jednu dceru Harper Seven (1,5 roku).

Kromě toho je Victoria uznávanou módní návrhářkou. Svoji poslední autorskou kolekci představila v loňském roce. Její modely ovšem nejsou nijak extravagantní, vyznačují se naopak nositelností a kladou důraz na ženskost.

Emma

Emma Bunton (37), která měla ve Spice Girls přezdívku Baby, žije poklidným a spokojeným rodinným životem. Od roku 2000 je jejím partnerem zpěvák Jade Jones, se kterým má dva syny – Bean Lee (5) a Tate Lee (1)

Mel B

Mel B neboli Melanie Brown (37), které se ve Spice Girls říkalo Scary, se může pochlubit už třemi dcerkami. Třináctiletou holčičkou Phoenix má s nizozemským tanečníkem Jimmym Pulzarem, pětileté děvčátko Angel s americkým hercem Eddie Murphym a jednoroční dcerku Edison s filmovým producentem Stephenem Belafontem, kterého si vzala za muže v roce 2007.

Foto: fanpop.com, slurpy.org, ansshare.com

Autor:
Publikováno: 22. 1. 2013 22:01 Nahlásit obsah